Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 46 від 13 лютого 2015 року «Про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 46 від 13 лютого 2015 року «Про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району»

By In Регуляторна діяльність On 13.02.2015


Керуючись статтею 6, пунктом 2 статті 20, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 7, 43-46 Закону України «Про автомобільний транспорт»:

  1. Взяти до відома, що організація перевезень пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району (внутрішньорайонні маршрути), покладається на Сторожинецьку районну державну адміністрацію (далі – Організатор).
  1. Затвердити Умови конкурсу з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району (далі – Умови), що додаються.
  1. Затвердити Перелік об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, що додається.
  1. Рекомендувати управлінню Пенсійного фонду України в Сторожинецькому районі Чернівецької області, Сторожинецькій Державній податковій інспекції Головного управління Міністерства доходів в Чернівецькій області, відділу Державна автомобільна інспекція з обслуговування адміністративної території Сторожинецького району при Управлінні Державної автомобільної інспекції Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернівецькій області, Територіальному управлінню Головної інспекції на автомобільному транспорті в Чернівецькій області, відповідно до компетенції, забезпечити підготовку та своєчасне подання всієї необхідної для роботи Конкурсного комітету інформації.
  1. Управлінню економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації:

координувати роботу, пов’язану з підготовкою матеріалів для проведення засідань Конкурсного комітету;

надавати перевізникам-претендентам роз’яснення щодо оформлення документів для участі в Конкурсі;

брати участь у перевірці достовірності інформації, поданої автомобільними перевізниками для участі в Конкурсі;

затверджувати розклади руху автобусів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району;

організовувати та забезпечувати контроль за виконанням перевізниками умов договорів на перевезення;

надавати Організатору пропозиції щодо розірвання договору з перевізником у разі ненадання останнім послуг з перевезення або порушення договору на перевезення.

  1. Координацію роботи Конкурсного комітету та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації.
  1. Юридичному відділу апарату районної державної адміністрації спільно із відділом документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Сторожинецького районного управління юстиції.
  1. Сектору з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження в друкованих засобах масової інформації.
  1. Це розпорядження набирає чинності з моменту його державної реєстрації, але не раніше дня його оприлюднення у друкованих засобах масової інформації.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ковальчук Д.М.

Голова районної

державної адміністрації                                                                         Я. Бартош

Умови

Перелік об’єктів

Розпорядження зареэстроване у Сторожинецькому районному управлінні юстиції 5 березня 2015 року за номером 4/400.


About the Author

keraparat.stor

Comments are closed here.