Menu
Проект розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації «Про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району»

Проект розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації «Про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району»

By In Оприлюднення проектів регуляторних актів, Проекти документів, Розпорядження On 14.10.2014


Керуючись пунктом 2 статті 20, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 7, 43-46 Закону України «Про автомобільний транспорт»:

 1. Взяти до відома, що організація перевезень пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району (внутрішньорайонні маршрути), покладається на районну державну адміністрацію (далі – Організатор).

 1. Затвердити Умови конкурсу з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району (далі – Умови), що додаються.

 1. Затвердити перелік об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, що додається.

 1. Рекомендувати управлінню Пенсійного фонду України в Сторожинецькому районі Чернівецькій області, Сторожинецького ДПІ Головного управління Міндоходів в Чернівецькій області, відділу ДАІ з обслуговування адміністративної території Сторожинецького району при УДАІ УМВС України в Чернівецькій області,   Територіальному управлінню Головної інспекції на автомобільному транспорті в Чернівецькій області відповідно до компетенції забезпечити підготовку та своєчасне подання всієї необхідної для роботи Конкурсного комітету інформації.

 1. Управлінню економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації :
 • координувати роботу, пов’язану з підготовкою матеріалів для проведення засідань Конкурсного комітету;
 • надавати перевізникам-претендентам роз’яснення щодо оформлення документів для участі в Конкурсі;
 • брати участь у перевірці достовірності інформації, поданоїавтомобільними перевізниками для участі в Конкурсі;
 • затверджувати розклади руху автобусів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району;
 • організовувати та забезпечувати контроль за виконанням перевізниками умов договорів на перевезення;
 • надавати Організатору пропозиції щодо розірвання договору з перевізником у разі ненадання останнім послуг з перевезення або порушення договору на перевезення.

 1. Координацію роботи Конкурсного комітету та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації.

 1. Сектору з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження в друкованих засобах масової інформації.

 1. Це розпорядження набирає чинності з моменту його державної реєстрації, але не раніше дня його оприлюднення у друкованих засобах масової інформації.

 1. Юридичному відділу апарату райдержадміністрації спільно із відділом документообігу та контролю апарату райдержадміністрації забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Сторожинецького районного управління юстиції.

 1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ковальчук Д. М..

Голова районної

державної адміністрації                                                              Я. М. Бартош

Умови конкурсу

Перелік об’єктів конкурсу

Аналіз регуляторного впливу


About the Author

keraparat.stor

Comments are closed here.