Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 102 від 10 травня 2019 року «Про забезпечення ефективного впровадження та функціонування внутрішнього контролю в районній державній адміністрації»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 102 від 10 травня 2019 року «Про забезпечення ефективного впровадження та функціонування внутрішнього контролю в районній державній адміністрації»

By In Розпорядження On 10.05.2019


Керуючись статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до статті 26 Бюджетного кодексу України, Основних засад здійснення внутрішнього контролю розпорядникам бюджетних коштів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 року № 1062, враховуючи Методичні рекомендації з організації внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів у своїх закладах та у підвідомчих бюджетних установах, затверджені наказом Міністерства фінансів України від 14 вересня 2012 року № 995, на виконання розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації від 05 квітня 2019 року № 331-р «Про затвердження Інструкції з організації внутрішнього контролю в обласній державній адміністрації»:

  1. Утворити робочу групу для забезпечення ефективного впровадження та належного функціонування внутрішнього контролю в районній державній адміністрації та затвердити її склад, що додається.
  2. Затвердити План заходів впровадження внутрішнього контролю в районній державній адміністрації на 2019 рік, що додається.
  3. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації визначити відповідальну особу (або створити робочу групу) для забезпечення ефективного впровадження та належного функціонування внутрішнього контролю у відповідному структурному підрозділі районної державної адміністрації.

Копію документу про визначення відповідальної особи (або створення робочої групи) надати керівнику апарату районної державної адміністрації в термін до 13 травня 2019 року.

  1. Відділу організаційного забезпечення та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Гринчука С.В.

Голова районної

державної адміністрації                                                     Я. БАРТОШ

Склад робочої групи

План заходів 


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.