Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 116 від 6 червня 2019 року «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у Сторожинецькому районі в 2019 році»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 116 від 6 червня 2019 року «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у Сторожинецькому районі в 2019 році»

By In Розпорядження On 06.06.2019


Керуючись статтею 6, пунктом 1 статті 22, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», на  виконання розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації від 09 квітня 2019 року № 338-р «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році», з метою забезпечення повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей влітку, максимального використання координаційних заходів і можливостей дитячих оздоровчих закладів району у 2019 році:

  1. Створити районну комісію з перевірки стану підготовки та роботи оздоровчих закладів та наметового табору району для оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році та затвердити її склад, що додається.
  2. Затвердити Заходи з організації перевірки стану підготовки та роботи оздоровчих закладів та наметового табору району для оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році (далі – Заходи), що додаються.
  3. Виконавцям, зазначеним у Заходах, забезпечити належне виконання Заходів та про їх виконання інформувати відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації до 08 вересня 2019 року.
  4. Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації про виконання Заходів інформувати управління молоді та спорту обласної державної адміністрації до 10 вересня 2019 року.
  5. Відділу організаційного забезпечення та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження доручити першому заступнику голови  районної державної адміністрації Ковальчук Д.М.

Голова районної

державної адміністрації                                                     Я. БАРТОШ

Склад комісії

Заходи 


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.