Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 147 від 23 червня 2013 року «Про створення спеціальної комісії щодо розміщення та розв’язання соціально -побутових проблем громадян України, які переселяються з тимчасово окупованої території України та районів ведення антитерористичної операції»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 147 від 23 червня 2013 року «Про створення спеціальної комісії щодо розміщення та розв’язання соціально -побутових проблем громадян України, які переселяються з тимчасово окупованої території України та районів ведення антитерористичної операції»

By In Інформація для переселенців, Розпорядження On 23.06.2014


Керуючись статтею 6, пунктом 9 статті 39, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Протокольного рішення засідання обласного штабу з питань розміщення та розв’язання соціально-побутових проблем громадян України, які переселяються з тимчасово окупованої території України та районів ведення антитерористичної операції від 12.06.2014, з метою вжиття заходів щодо розширення переліку об’єктів, що можуть бути використані в якості тимчасового житла для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території України та районів ведення антитерористичної операції:

1. Утворити спеціальну комісію щодо розміщення та розв’язання соціально-побутових проблем громадян України, які переселяються з тимчасово окупованої території України та районів ведення антитерористичної операції (далі – Спеціальна комісія) та затвердити її склад, що додається.

     2. Спеціальній комісії впродовж періоду ведення антитерористичної операції:

        2.1. Скласти перелік житла (квартир, будинків), що знаходяться на балансі сільських, селищної, міської рад, які не використовуються, придатні для житла і можуть бути використані, як соціальне житло для поселення вимушених переселенців із Автономної Республіки Крим та східних областей України.

         2.2. Здійснити актове обстеження житла (квартир, будинків), що знаходяться на балансі сільських, селищної, міської рад, які не використовуються, придатні для житла і можуть бути використані, як соціальне житло для поселення вимушених переселенців із Автономної Республіки Крим та східних областей України. Зазначити ступінь готовності такого житла для поселення та вартість проведення ремонтних робіт.

         3. Ретельно вивчити питання щодо розширення переліку об’єктів, що можуть бути використані в якості тимчасового житла для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території України та районів ведення антитерористичної операції. У разі змін у переліку відповідних об’єктів негайно інформувати Департамент соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації.

         4. Сектору з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.

       5. Виконавцям цього розпорядження про його виконання письмово інформувати Департамент соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації до 25.06.2014 року.

     6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ковальчук Д.М.

Голова районної

державної адміністрації                                                                              Я. Бартош

Склад спеціальної комісії


About the Author

pressa

Comments are closed here.