Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 150 від 12 квітня 2018 року «Про організацію проведення в Сторожинецькому районі Всеукраїнського місячника Червоного Хреста»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 150 від 12 квітня 2018 року «Про організацію проведення в Сторожинецькому районі Всеукраїнського місячника Червоного Хреста»

By In Розпорядження On 12.04.2018


Керуючись статтею 6, пунктом 1 статті 23, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 14 Закону України «Про Товариство Червоного Хреста України», на виконання розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації від 02 квітня 2018 року № 314-р «Про організацію проведення в області Всеукраїнського місячника Червоного Хреста», з метою привернення уваги суспільства до проблем поліпшення умов життя та надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, найменш соціально захищеним верствам населення, формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до проблем одиноких громадян похилого віку, інвалідів різних категорій, осіб, які потребують допомоги у зв’язку із захворюванням на турбекульоз і ВІЛ/СНІД, постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, соціально незахищених громадян, багатодітний сімей, осіб та сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах:     

  1. Оголосити та провести в Сторожинецькому районі Чернівецької області з 01 квітня по 30 квітня 2018 року щорічний традиційний Всеукраїнський місячник Червоного Хреста.
  2. Рекомендувати районній, сільським радам, об’єднаним територіальним громадам району:

       1) за участю районної організації Товариства Червоного Хреста України, районної організацій ветеранів війни та праці, громадських, релігійних, благодійних організацій, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та видів діяльності оголосити і провести в районі загальнонаціональний місячник Червоного Хреста у визначені цим розпорядженням терміни;

       2) залучити до участі у доброчинних акціях з надання допомоги найменш соціально захищеним верствам населення профспілки, громадськість, учнівську та студентську молодь.

  1. Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту, управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації спільно з районною організацією Товариства Червоного Хреста України взяти участь у заходах із проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста зі збору коштів, продуктів харчування та товарів першої необхідності для надання адресної допомоги одиноким громадянам похилого віку, інвалідам різних категорій, особам, які потребують допомоги у зв’язку із захворюванням на туберкульоз і ВІЛ/СНІД, постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій, дітям-сиротам та дітям, позбавленим піклування, соціально незахищеним громадянам, багатодітним сім’ям, особам та сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.
  2. Відділу документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян, з

питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження, а також висвітлення підготовки та результатів проведення                                                                                                                                                                                  Всеукраїнського місячника Червоного Хреста у районі та участі в акції районної організації Червоного Хреста, управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, благодійників, на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації та в друкованих засобах масової інформації району.

  1. Виконавцям цього розпорядження до 05 травня 2018 року інформувати управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації про результати проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста в Сторожинецькому районі.
  2. Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації про виконання цього розпорядження інформувати Департамент соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації до 10 травня 2018 року.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ковальчук Д.М.

Перший заступник голови

районної державної  адміністрації                                           Д. Ковальчук                                                                                                                           


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.