Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 172 від 29 серпня 2013 року «Про запровадження карантинного режиму на західного кукурудзяного жука та заходи боротьби з ним

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 172 від 29 серпня 2013 року «Про запровадження карантинного режиму на західного кукурудзяного жука та заходи боротьби з ним

By In Агропромисловий комплекс району, Розпорядження On 29.08.2013


Керуючись статтею 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтею 33 Закону України “Про карантин рослин”, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2009 № 1085-р “Про посилення контролю за здійсненням фітосанітарних заходів упорядкуванням та уточнення меж карантинних зон”, у зв’язку з виявленням карантинного регульованого шкідливого організму західного кукурудзяного жука.

1. Запровадити з 30.08.2013 року карантинний режим по західному курудзяному жуку, на полях кукурудзи ТзОВ “Мрія Глибоччини” с. Слобода-Комарівці Сторожинецького району Чернівецької області: № OV-01, OV-02,OV-03 на загальній площі 170 га.

2. Юридичним та фізичним особам, які знаходяться в карантинній зоні, вивезення об’єктів регулювання (насіння, зерно кукурудзи, транспортні засоби,  що можуть бути носіями західного кукурудзяного жука ), за межі карантинної зони проводити за карантинними сертифікатами Державної фіто санітарної інспекції Чернівецької області.

3. Рекомендувати міській, селищній, сільським Радам, фізичним та юридичним особам, керівникам господарств, установ і організацій, об’єктам підприємницької діяльності та господарювання незалежно від їх форм власності, організувати виконання системи локалізаційно, ліквідаційних заходів. Систематичне обстеження на території на виявлення шкідливих організмів з наступним його знищенням в місцях його виявлення:

3.1. Погодити з Державною фіто санітарною інспекцією Чернівецької області план локалізації та ліквідації регульованого шкідливого організму на 2013 -2018 роки та затвердити систему заходів з локалізації та ліквідації вогнищ;

3.2. Посилити пропаганду знань про біологічні особливості регульованого шкідливого організму через місцеве радіо, ЗМІ та шляхом  розміщення листівок про регульовані шкідливі організми на стендах;

3.3. Створити штаб з локалізації та ліквідації регульованого шкідливого організму.

4. Фізичним та юридичним особам – суб’єктам господарської діяльності, які займаються заготівлею, зберіганням, вирощуванням, реалізацією та переробкою рослинних матеріалів, суворо дотримуватися карантинних вимог на територіях підлеглих їм структур, що знаходяться в Сторожинецькому районі.

5. Фізичним та юридичним особам, керівникам господарств, установ і організацій, суб’єктам підприємницької діяльності та господарювання (незалежно від їх форм власності), що знаходяться в Сторожинецькому районі, організувати виконання системи локалізаційно-ліквідаційних заходів, систематичні обстеження території на виявлення регульованого шкідливого організму з наступним його знищенням у місцях виявлення.

6. Фізичним та юридичним особам – керівникам транспортних організацій надавати послуги з вантажоперевезення об’єктів регулювання визначених Законом України “Про карантин рослин” що вивозяться та/або ввозяться в карантинну зону, лише при наявності карантинного сертифіката.

7. Юридичним і фізичним особам, у межах своїх повноважень, сприяти інспекторам з карантину рослин при виконанні ними службових обов’язків з контролю щодо ліквідації вогнищ регульованого шкідливого організму землевласниками та землекористувачами дотримання карантинних вимог при здійснені вантажоперевезень за межі карантинної зони.

8. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації протягом доби про запровадження карантинного режиму повідомити осіб, що знаходяться у карантинній зоні.

9. Відповідальність заходів боротьби з регульованими шкідливими організмами покласти на:

9.1. ТзОВ «Мрія Глибоччини»;

9.2. Керівників, юридичних і фізичних осіб, власників та користувачів земельних угідь.

10. Посадові особи, громадяни, фізичні та юридичні особи, які порушують комплекс встановлених карантинних заходів, щодо боротьби з регульованими шкідливими організмами притягуються до відповідальності згідно з законодавством.

11. Зміни та доповнення до розпорядження вноситься в обов’язковому порядку зі змінами площ зараження.

12. Юридичному відділу спільно із відділом документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації забезпечити подання цього розпорядження в п’ятиденний термін на державну реєстрацію до Сторожинецького районного управління юстиції.

13. Сектору з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації райдержадміністрації забезпечити протягом доби оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації та у засобах масової інформації.

14. Розпорядження набирає чинності з моменту його державної реєстрації, але не раніше дня його опублікування в засобах масової інформації.

15. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Глядченка С.М.

Голова районної

державної адміністрації                                                              Ф. Федорович


About the Author

pressa

Comments are closed here.