Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 28 від 20 лютого 2013 року «Про черговий призов громадян України, які проживають в Сторожинецькому районі, 1988-1995 років народження, на строкову військову службу у 2013 році»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 28 від 20 лютого 2013 року «Про черговий призов громадян України, які проживають в Сторожинецькому районі, 1988-1995 років народження, на строкову військову службу у 2013 році»

By In Публічні документи, Розпорядження On 20.02.2013


Керуючись статтею 6, пунктом 9 статті 13, пунктом 1 статті 25, пунктами 1, 4 статті 27, пунктом 9 статті 39, статтею 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 8, 16, 43 Закону України “Про військовий обов’язок i військову службу”, на виконання Указу Президента України від 09.11.2012 № 635/2012 “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови  громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2013 році”, на виконання розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації від 28.01.2013 № 39-р “Про організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу”, з метою організації і проведення у 2013 році  призову та відправки на строкову військову службу до лав Збройних Сил України, Служби Безпеки України, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, Державної спеціальної служби транспорту громадян України чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилось 18 років і які не мають права на відстрочку та громадян старшого призовного віку, що втратили право на відстрочку від призову на строкову військову службу:

1. Провести черговий призов громадян України, 1988-1995 років народження, які  проживають в Сторожинецькому районі, на строкову військову службу у 2013 році.

2. Створити призовний пункт на базі Сторожинецького районного військового комісаріату.

3.  Створити районну призовну комiсiю для проведення призову громадян на строкову вiйськову службу, якi  проживають в Сторожинецькому районі у складi, згідно з додатком 1.

4. На випадок хвороби, або вiдсутностi з iнших поважних причин  когось iз членiв  призовної комісії, призначити резервний склад районної призовної комiсiї для проведення призову громадян на строкову вiйськову службу, якi проживають в Сторожинецькому районі, згідно з додатком 2.

5. Керівникам установ, організацій, підприємств, агроформувань району, головам  місцевих  рад  району забезпечити:

5.1. Оповіщення, явку призовників на призовну дільницю відповідно графіку проведення призову.

5.2. Своєчасну явку призовників на призовну дільницю на автотранспорті підприємств, установ, організацій під керівництвом  начальників ВОС  або осіб, що їх замінюють.

5.3. Розшук  призовників, які вибули з району без зняття з військового обліку, уточнення через батьків, інших родичів адреси місцезнаходження і організація виклику зазначених призовників на медичну комісію.

5.4. Виділення автотранспорту і пального з розрахунку доставки призовників до м.Сторожинець і назад, по заявці голів місцевих рад, врахувавши, що у виділений день автотранспорт і водій підпорядковується військовому комісару.

6. Головному лікарю Сторожинецької центральної районної лікарні забезпечити:

6.1. Медичну комісію інструментарієм, медичним, господарським майном необхідним для  медичного  обстеження громадян.

6.2. Виділення  лікарів-спеціалістів і по одній медичній сестрі на кожного лікаря-спеціаліста.

6.3. Надання районній призовній комісії медичних карт з вкладними листами до них, а також списків осіб, що знаходяться на диспансерному обліку.

6.4. Виділення ліжко-місць в лікувально-профілактичних закладах куди будуть скеровуватись призовники  для стаціонарного обстеження, згідно з додатком 3.

6.5. Проведення  призовникам флюорографічного  обстеження  органів  грудної клітки, аналізів  крові, сечі, ЕКГ, визначення групи і резусу крові.

6.6. Здійснення заміни лікарів-спеціалістів тільки після погодження з  районним військовим комісаром.

7.  Начальнику Сторожинецького районного відділу УМВС України у Чернівецькій області забезпечити:

7.1. Направлення у районний військовий комісаріат списків осіб, які притягалися до кримінальної відповідальності, знаходяться під слідством.

7.2. Проведення  реєстрації і зняття з реєстраційного обліку призовників тільки при наявності в військово-облікових документах відміток військового комісаріату.

7.3. Проведення розшуку осіб, які ухиляються від призову і забезпечення їх явки на призовну комісію.

8. Керівникам установ та організацій району на період призову забезпечити звільнення всіх членів районної призовної комісії, всіх лікарів-спеціалістів, середніх медичних працівників, від основної роботи з збереженням за ними місця роботи, займаної посади і заробітної плати.

9. Врахувати, що всі члени призовної комісії зобов’язані бути присутніми на кожному засіданні призовної комісії.

10. Військовому комісару Сторожинецького районного військового комісаріату забезпечити проведення перед початком призову вивчення призовників шляхом особистих бесід з призовниками та їх батьками (з виїздом в населені пункти району).

11. Для фінансового і матеріального забезпечення заходів, пов’язаних із проведенням призову громадян України на строкову військову службу  у 2013 році фінансовому управлінню районної державної адміністрації забезпечити виділення Сторожинецькому районному військовому комісаріату  коштів в сумі 10000 (десять тисяч) гривень за рахунок коштів, передбачених на дані цілі районним бюджетом на 2013 рік.

12. Голові ВАТ «АТП №17743» забезпечити виділення за заявкою райвійськкомату у встановлені дні і години необхідної кількості автобусів для  доставки призовників на обласний збірний пункт в м.Кіцмань і для обстеження в медичних закладах м.Чернівці, з оплатою за рахунок місцевого бюджету.

13. Сектору з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації, забезпечити висвітлення в місцевих засобах масової інформації про початок чергового призову громадян на строкову військову службу та широко висвітлювати хід чергового призову в засобах масової інформації району.

 14. Районній призовній комісії  про організацію і проведення призову громадян України, що проживають у Сторожинецькому районі інформувати відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації в термін до 15 грудня 2013 року.

15. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Пожогу Г.Л.

Голова районної

державної адміністрації                                                               Ф. Федорович

 

Виконавець:

Військовий комісар Сторожинецького

районного військового комісаріату

підполковник                                                                                                        В.Кузьміч

 

Погоджено:

Керівник апарату

районної державної адміністрації                                                                        О. Мадей

Заступник керівника апарату – начальник відділу

документообігу, контролю та роботи із зверненнями

громадян заступник керівника апарату районної

державної адміністрації                                                                                          Н. Іліка

Начальник фінансового управління

районної державної адміністрації                                                                         І. Слюсар

Начальник відділу організаційного забезпечення

та кадрової роботи апарату

районної державної адміністрації                                                                          О. Опаєць

Завідуюча сектором правового забезпечення

апарату районної державної адміністрації                                                              А. Тікан

Завідуюча сектором з питань внутрішньої

політики та доступу до публічної інформації апарату

районної державної адміністрації                                                                         А. Руденко

Завідуючий сектором взаємодії з правоохоронними

органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної

роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату

районної державної адміністрації                                                                           Я. Місько

Головний спеціаліст відділу документообігу, контролю

та роботи із зверненнями громадян апарату

районної державної адміністрації                                                                             Г. Іліка

Надіслано: першому заступнику голови райдержадміністрації Пожозі Г.Л., відділу документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації, сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату районної державної адміністрації райвійськкомату, ЦРЛ, РВ УМВС України у Чернівецькій області, фінансовому управлінню РДА, прокуратурі, виконкомам рад району, ВАТ “АТП 17743”, підприємствам, установам, організаціям району, редакціям: районної газети “Рідний край” та районного радіомовлення.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3


About the Author

pressa

Comments are closed here.