Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 415 від 3 грудня 2018 року «Про Інструкцію з діловодства за зверненнями громадян в Сторожинецькій районній державної адміністрації»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 415 від 3 грудня 2018 року «Про Інструкцію з діловодства за зверненнями громадян в Сторожинецькій районній державної адміністрації»

By In Розпорядження On 03.12.2018


Керуючись статтями 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 348 (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 858 «Про затвердження Класифікатора звернень громадян» (зі змінами), розпорядження  районної державної адміністрації від  02 липня 2018 року № 238 «Про питання документування управлінської діяльності», з метою покращення роботи із ведення діловодства за зверненнями громадян в районній державній адміністрації:

  1. Внести зміни до Інструкції  з діловодства за  зверненнями громадян в Сторожинецькій районній державній адміністрації, затвердженої розпорядженням районної державної адміністрації від 25 липня 2013 року № 139, виклавши її в новій редакції, що додається.
  2. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівникам районних підрозділів міністерств і відомств України, рекомендувати виконкомам місцевих рад району внести необхідні зміни до інструкцій з діловодства із зверненнями громадян в підпорядкованих підрозділах.
  3. Контроль за  виконанням  цього розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Гринчука С.В.

Голова районної

державної адміністрації                                                              Я. БАРТОШ

Інструкція

Додаток 1

Додаток 2 


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.