Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 468 від 29 грудня 2018 року «Про організацію громадських робіт у 2019 році»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 468 від 29 грудня 2018 року «Про організацію громадських робіт у 2019 році»

By In Розпорядження On 29.12.2018


Зареєстровано в Головному територіальному

управлінні юстиції у Чернівецькій області

“11”  січня  2019 р. за № 04/2596

Керуючись статтею 6, пунктом 3 статті 24, статтею 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статтею 31 Закону України „Про зайнятість населення”, абзацом четвертим частини другої статті 7 Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, Порядком організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 (зі змінами), з метою додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб для виконання ними суспільно корисних оплачуваних робіт, що відповідають потребам територіальних громад або задовольняють їхні суспільні потреби:

  1. Організувати громадські роботи на підприємствах, в організаціях, установах Сторожинецького району у 2019 році.
  2. Затвердити Перелік видів громадських робіт на підприємствах, в організаціях, установах Сторожинецького району, які будуть проводитися у 2019 році, що додається.
  3. Відділу документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації спільно з юридичним відділом апарату районної державної адміністрації подати це розпорядження після його прийняття на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області протягом п’яти робочих днів.
  4. Відділу організаційного забезпечення та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  5. Це розпорядження набирає чинності після його державної реєстрації з моменту оприлюднення у порядку, встановленому Законом України „Про доступ до публічної інформації”.
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ковальчук Д. М.

Голова районної

державної адміністрації                                                    Я. БАРТОШ

Перелік 

 

 


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.