Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 1 листопада 2017 року № 428 «Про організацію та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Сторожинецькій районній державній адміністрації

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 1 листопада 2017 року № 428 «Про організацію та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Сторожинецькій районній державній адміністрації

By In Громадська рада при Сторожинецькій РДА, Розпорядження On 01.11.2017


Керуючись статтею 6, пунктом 9 статті 39, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (із змінами):

  1. Утворити ініціативну групу по організації та проведенні установчих

зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Сторожинецькій районній державній адміністрації (далі – Ініціативна група) та затвердити її склад, що додається.

  1. Затвердити Заходи по організації та проведенню установчих зборів

за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Сторожинецькій районній державній адміністрації, що додаються.

  1. Виконавцям вищезазначених Заходів письмово інформувати відділ документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян, з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації до 17 грудня 2017 року для узагальнення та інформування голови районної державної адміністрації до 22 грудня 2017 року.

4. Ініціативній групі у своїй діяльності керуватись Типовим положенням про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (із змінами).

  1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження районної державної адміністрації від 17 жовтня 2013 року № 208 «Про організацію та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення Громадської ради при Сторожинецькій районній державній адміністрації».

 

  1. Відділу документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян, з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття.

 

  1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ковальчук Д.М.

 

 Голова районної                                                               

державної адміністрації                                     Я.  Бартош     

 

Склад ініціативної групи

Заходи


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.