Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 11 травня 2018 року № 180 «Про розроблення детального плану території для зміни цільового призначення із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі для «розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 11 травня 2018 року № 180 «Про розроблення детального плану території для зміни цільового призначення із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі для «розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості»

By In Розпорядження On 11.05.2018


Керуючись статтею 6, пунктом 5 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 8, 10, частиною першою статті 16, статтями 19, 21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтею 13 Закону України «Про архітектурну діяльність», абзацом третім частини першої статті 13 Закону України  «Про основи містобудування», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (зі змінами), наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2011 року за № 1468/20206 (із змінами), розглянувши  заяву Надії Татарин, жительки с. Чудей, Сторожинецького району, Чернівецької області від 25 квітня 2018 року № Т-116 про надання дозволу на розроблення детального плану території та додані до неї документи (додаються), з метою організації розроблення детального плану території, яка знаходиться в адміністративних межах Буденецької сільської ради, Сторожинецького району, Чернівецької області (за межами населеного пункту Буденець):

  1. Сторожинецькій районній державній адміністрації виступити замовником розроблення детального плану території для зміни цільового призначення із земель для «ведення особистого селянського господарства» на землі для «розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості», земельної ділянки площею 0,4032 га (кадастровий номер 7324581500:01:003:0090), що знаходиться за межами населеного пункту Буденець, в адміністративних межах Буденецької сільської ради, Сторожинецького району, Чернівецької області (далі – детальний план території).

 

  1. Фінансування робіт щодо розроблення детального плану території здійснити за рахунок коштів Надії Татарин, жительки с. Чудей, Сторожинецького району, Чернівецької області.

 

  1. Укласти тристоронній договір про розроблення детального плану території, в якому районна державна адміністрація – Замовник, Надія Татарин – Платник, установа (проектна організація) – Розробник.

 

  1. Визначити, за погодженням із Платником, суб’єкт господарювання – Розробника детального плану території, з укладанням відповідної угоди.

 

  1. Сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації забезпечити:

1) складання разом із Розробником та затвердження проекту завдання на розроблення детального плану території;

2) надання Розробнику вихідних даних.

 

  1. Рекомендувати Буденецькій сільській раді, Сторожинецького району, Чернівецької області спільно із сектором містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації:

1)  провести громадські слухання,  щодо врахування громадських інтересів;

2) забезпечити загальну доступність та оприлюднення матеріалів детального плану території.

 

  1. Відділу документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян, з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районої державної адміністрації протягом 10 днів після його реєстрації.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ковальчук Д.М.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                Я. Бартош


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.