Menu
Голова райдержадміністрації

DSC_9157

БАРТОШ

Ярослав Михайлович

Голова Сторожинецької районної державної адміністрації

 

Телефони: (3735) 2-17-43 – факс;

приймальня (3735) 2-17-88.

e-mail: stor-admin@ukrpost.ua

 

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

Щопонеділка з 10:00 до 12:00, з 13:00 до 17:00.

 

Біографічна довідка

Народився 17 травня 1962 року в с. Давидівка Сторожинецького району Чернівецької області.

Освіта: вища.

1991 року – закінчив Калінінградське вище інженерне училище за спеціальністю «Судноводіння на морських шляхах», інженер-судноводій.

2011 року – закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при президентові України за спеціальністю – «Державне управління», магістр державного управління.

Трудова діяльність

04.1980-10.1980 – матрос, Піонерська база океанічного риболовного флоту, м. Піонерський Калінінградської області.

10.1980-11.1983 –  строкова військова служба.

02.1984-12.1984 – матрос, Піонерська база океанічного риболовного флоту, м. Піонерський Калінінградської області.

12.1984-03.1991 – курсант Калінінградського вищого інженерного морського училища.

04.1991-01.1996 – помічник капітана, АТ Піонерська база «Океанрибфлот»,    м. Піонерський Калінінградської області.

01.1997-02.1999 – приватний підприємець, м. Сторожинець Чернівецької області.

02.1999-11.2004 – директор ТзОВ «Бартош і К°», с. Банилів-Підгірний Сторожинецького району Чернівецької області.

11.2004-04.2006 – приватний підприємець м. Сторожинець Чернівецької області.

04.2006-03.2009 – заступник голови Сторожинецької районної ради Чернівецької області.

03.2009-03.2011 – тимчасово не працював.

03.2011-12.2012 – комерційний директор приватного підприємства «Екоенергоресурс», м. Сторожинець Чернівецбкої області.

01. 2013-04.2014 – помічник-консультант народного депутата України Фищука О.Г.

 

Розпорядженням в.о. Президента України Олександра Турчинова № 645/2014-рп призначений головою Сторожинецької районної державної адміністрації Чернівецької області з 17 квітня 2014 року.

 

Досвід громадської діяльності

Член Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» з 2005 року.

04.2002-04.2006 – депутат Сторожинецької районної ради IVскликання.

04.2006-11.2010 – депутат Сторожинецької районної ради V скликання.

З 11.2010 – депутат Сторожинецької районної ради VІ скликання.

 

Сімейний стан – одружений, виховує двох дітей.