Menu
22 травня – Міжнародний день біорізноманіття. Наше біорізноманіття, наша їжа, наше здоров’я

22 травня – Міжнародний день біорізноманіття. Наше біорізноманіття, наша їжа, наше здоров’я

By In Новини On 22.05.2019


22 травня – Міжнародний день біорізноманіття.

У цьому році Міжнародний день біорізноманіття зосереджується на біорізноманітті як фундаменті нашого харчування та здоров’я, а також на ключовому каталізаторі для трансформації харчових систем та відповідно покращення здоров’я людей. Також має на меті використання знань та поширення інформації про залежність наших продовольчих систем, харчування та здоров’я від біорізноманіття  та здоров’я екосистем.

Тема також відзначає різноманітність, яку надають наші природні екосистеми для людського існування та добробуту на Землі, одночасно сприяючи іншим Цілям Сталого розвитку, включаючи пом’якшення зміни клімату та адаптацію, відновлення екосистем, чисту воду та нульовий голод.

Міністерство екології та природних ресурсів України інформує, що зв’язки між біорізноманіттям, екосистемами та наданням вигод для здоров’я людини глибоко закріплені в Стратегічному плані щодо біорізноманіття на 2011 – 2020 роки. Вони займають центральне місце в спільному порядку денному для сталого розвитку. Зосередження на взаємозв’язку біорізноманіття, продовольчих систем та охорони здоров’я дає можливість обговорювати шляхи підтримки процесу для створення рамок глобального біорізноманіття після 2020 року та допомагати “схилити криву втрати біорізноманіття до 2030 року”. 

У зв’язку з цим, Конвенція про біорізноманіття спільно з низкою партнерів, включаючи ВООЗ, ФАО, ЮНІСЕФ, ЮНЕСКО, інші організації працюють разом для визначення трансформаційних дій через глибальні продовольчі системи для просування досягнень у підтримці біорізноманіття, клімату, охорони здоров’я, та інших відповідних Цілей Сталого Розвитку.

За матеріалами  Міністерства екології та природних ресурсів.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.