Menu
Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 24 жовтня 2019 року №68 «Про проведення в районі заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів»

Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 24 жовтня 2019 року №68 «Про проведення в районі заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів»

By In Новини, Розпорядження On 24.10.2019


Керуючись статтею 6, пунктом 9 статті 39, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністра­ції», частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Указу Президента України від 29 жовтня 2014 року № 830/2014 «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів», з метою забезпечення належної організації та проведення заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів, гідного вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу 1932 – 1933 років, голодоморів 1921 – 1922, 1946 – 1947 років в Україні:

  1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення в Сторожинецькому районі заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів (далі – Організаційний комітет) та затвердити його склад, що додається.

 

  1. Затвердити Заходи у зв’язку з проведенням в Сторожинецькому районі Дня пам’яті жертв голодоморів (далі – Заходи), що додаються.

 

  1. Затвердити Кошторис витрат у зв’язку з проведенням в Сторожинецькому районі Дня пам’яті жертв голодоморів (далі – Кошторис витрат), що додається.

 

  1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації профінансувати витрати згідно Кошторису витрат, за рахунок коштів, передбачених районним бюджетом на 2019 рік по Програмі місцевого значення по відзначенню державних, професійних свят, ювілеїв і пам’ятних дат на 2018-2019 роки (в новій редакції), затвердженій рішенням ХХІV сесії районної ради VIІ скликання від 26 жовтня 2018 року № 90 – 24/2018.
  2. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, районним підрозділам міністерств і відомств України, рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищної і сільських рад району:

1) забезпечити належне виконання Заходів, у зв’язку з проведенням в Сторожинецькому районі Дня пам’яті жертв голодоморів;

2) письмово інформувати відділ організаційного забезпечення та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації про проведені Заходи в термін до  26 листопада 2019 року.

 

  1. Відділу організаційного забезпечення та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації:

1) забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації;

2) про виконання Заходів, інформувати відділ комунікацій з громадськістю Чернівецької обласної державної адміністрації до 10 грудня 2019 року.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаємо за собою.

 

 

В.о. голови районної                                  Голова

державної адміністрації                            районної ради  

            Василь ГОЦУЛЯК                                                   Іван ЛОСІК

 

Склад Оргкомітету

Заходи


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.