Menu
Звернення Сторожинецької районної державної адміністрації до Дня пам’яті і примирення та 75-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Звернення Сторожинецької районної державної адміністрації до Дня пам’яті і примирення та 75-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

By In Новини On 08.05.2020


Дорогі Ветерани!

Дорогі захисники Української держави!

Дорогі краяни!

8 та 9 травня відзначаємо День пам’яті і примирення та 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Цими днями згадуємо ті трагічні сторінки нашої історії разом з усіма народами світу. Друга світова війна забрала мільйони людських життів. Пам’ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі чи не кожної родини в Україні, в Європі, багатьох родин по всьому світу, залишається живою.

Схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів співвітчизників, які загинули у Другій світовій війні 1939-45 років: на її фронтах, в партизанському та національно-визвольному підпіллях, рухах опору, концентраційних таборах та на примусових роботах.

Разом з тим, нашим обов’язком є дбати і турбуватися про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань.

Дякуємо, Вам, шановні ветерани війни, – свідки тих буремних подій, за те, що відвоювали мирне небо над нашими головами, що ризикуючи життям, звільняли рідну землю від загарбників та відбудовували державу з повоєнних руїн.

Ви є гідним прикладом для нинішніх воїнів, які боронять територію держави на сході.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, подяки від співгромадян, усіляких гараздів, благополуччя та добробуту. 

 

Слава Україні!

Героям Слава!


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.