Menu
Звернення Сторожинецької районної державної адміністрації до Дня скорботи і пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу

Звернення Сторожинецької районної державної адміністрації до Дня скорботи і пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу

By In Новини On 18.05.2020


Шановні краяни!

18 травня День скорботи і пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу.

Ми вшановуємо пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу, який за наказом Сталіна був депортований у віддалені регіони Радянського Союзу.

Тоталітарним комуністичним режимом скоєно жахливий злочин проти кримськотатарського народу, позбавивши його Батьківщини та приречивши на вимирання. Майже половина депортованих за трагічних обставин і в умовах геноциду загинули.

У цей скорботний день ми схиляємо голови на знак пам’яті про сотні тисяч кримських татар, безжально вигнаних, вбитих і померлих від голоду, холоду та непосильних каторжних робіт, про всіх, кому не судилося продовжити життя на рідній землі.

Ми віддаємо глибоку шану представникам кримськотатарського народу, які вистояли і не скорилися, знайшли у собі сили повернутися на Батьківщину з метою відродження своєї багатовікової історії, розвитку нашої країни.

У цей непростий час важливо об’єднати зусилля для захисту нашої держави, вибороти перемогу над агресором, відстояти мир заради майбутнього процвітання України!

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.