Menu
Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

By In Новини, Сторожинецька районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій On 14.05.2020


14 травня під головуванням голови районної державної адміністрації Дмитра Балінова відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Під час засідання розглянуто питання про
 розвиток епідемічної ситуації на території Сторожинецького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Окрім того, членами комісії обговорено питання про пом’якшення карантинних заходів на території Сторожинецького району.

За результатами виступів по першому питанню, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

  1. Інформацію про розвиток епідемічної ситуації на території Сторожинецького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, взяти до відома.

За результатами виступів по другому питанню, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

  1. Інформацію про розвиток епідемічної ситуації на території Сторожинецького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, взяти до відома.
  2. Відповідно достатті 29, 30Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2 (далі – COVID-19), з урахуванням протокольного рішення Чернівецької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13 травня 2020 року № 29, дозволити на території Сторожинецького району:

1) продовольчих, непродовольчих та тваринних ринків, які зареєстровані як суб’єкти господарювання, окрім стихійних, з дотриманням санітарних та протиепідемічних норм, а саме:

– забезпечення  персоналу (включаючи захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно;

– перед початком роботи на ринках проводити температурний скринінг усім працівникам та підприємцям, які здійснюють торгівельну діяльність на ринку;

– на вході до ринку розмістити інформаційні матеріали щодо профілактики коронавірусної хвороби COVID-19 та повідомлення з проханням залишатися вдома при наявності ознак респіраторної хвороби;

–  організувати місця  на вході  для обробки рук спиртовмісними антисептиками;

– дотримуватись принципу соціального дистанціювання (1,5 метри) між відвідувачами;

– здійснювати на території ринків регульований пропускний режим, визначений наказом керівника суб’єкта господарювання;

відстань між робочими місцями продавців повинна складати не менше трьох метрів;

проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні три години, прибирання та дезінфекція всіх приміщень.

2) магазини непродовольчих товарів, зокрема тих, що розташовані у торогових центрах, з дотриманням карантинних та санітарних норм;

3) роботу стоматологічних кабінетів за умови дотримання постанови Міністерства охорони здоров’я України від 09 травня 2020 року № 19 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні стоматологічної допомоги на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19);

4)  роботу адвокатів, нотаріусів, за умови дотримання карантинних обмежень;

5) роботу перукарень та салонів краси за умови дотримання постанови Міністерства охорони здоров’я України від 09 травня 2020 року № 20 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій організації протиепідемічних заходів в перукарнях та салонах краси на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19);

6) роботу закладів громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках просто неба за умови дотримання протиепідемічних заходів, а саме:

перевіряти стан здоров’я своїх співробітників, забезпечити клієнтів антисептиками, а також самі співробітники мають працювати виключно в масках та рукавичках;

столики мають стояти на відстані не менше півтора метра один від одного, а також за один столик не можна садити більш ніж двох людей (без урахування дітей віком до 14 років)

7) роботу закладів побутового обслуговування за умови дотримання протиепідемічних заходів.

  1. Органам місцевого самоврядування Сторожинецького району довести до суб’єктів господарювання інформацію, що неділя визначена, як санітарний день – вихідний в роботі всіх ринків та магазинів на території Сторожинецького району, окрім продуктових магазинів, аптек та АЗС.
  2. Зобов’язати голів Сторожинецької міської ради, Красноїльської селищної ради, Великокучурівської, Чудейської сільських рад і сільських рад Сторожинецького району, які не увійшли до об’єднаних територіальних громад та відповідальних осіб суб’єктів господарювання нести персональну відповідальність за дотримання протиепідемічних та санітарних заходів і обмежень визначених відповідно до пункту 2 даного протокольного рішення.
  3. Відповідальним особам органів місцевого самоврядування Сторожинецького району, Сторожинецькому управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області, Сторожинецькому відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Чернівецькій області забезпечити контроль за виконанням даного протокольного рішення.

Рішення комісії з питань ТЕБ та НС є обов’язковим для всіх підприємств, установ та організацій, а також фізичних осіб, які розташовані, здійснюють діяльність, або проживають на території Сторожинецького  району.

Невиконання рішення тягне за собою відповідальність згідно вимог чинного законодавства.

 

Протокол від 14.05.2020 №21


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.