Menu
Проведено позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Проведено позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

By In Новини, Сторожинецька районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій On 23.06.2020


23 червня під керівництвом голови районної державної адміністрації Дмитра Балінова проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Під час засідання розглянуто питання про
виконання доручення голови Чернівецької обласної державної адміністрації від 23 червня 2020 року щодо вжиття невідкладних заходів по протидії паводкам та повеням на водоймах.

За результатами виступів, з урахуванням обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

  1. Про виконання доручення голови Чернівецької обласної державної адміністрації від 23 червня 2020 року щодо вжиття невідкладних заходів по протидії паводкам та повеням на водоймах, взяти до відома.
  2. Органам місцевого самоврядування району:

1) вжити невідкладних заходів щодо забезпечення захисту підпорядкованих населених пунктів і об’єктів господарської діяльності від можливих наслідків повені та дощових паводків;

2) довести інформацію до орендарів водних об’єктів щодо спуску води зі ставків до максимально низького рівня та щодо дотримання ними вимог режиму регулювання та обслуговування водних об’єктів.

  1. Головам органів місцевого самоврядування району взяти на особистий контроль протокол комісії з питань ТЕБ та НС від 23 червня 2020 року № 27.
  2. Головам органів місцевого самоврядування району у разі виникнення загрози підтоплення територій внаслідок прориву водних об’єктів, організувати своєчасне оповіщення та доведення інформації до населення про підняття рівня води та можливе підтоплення населених пунктів та житлових будинків.
  3. Головам органів місцевого самоврядування району про проведену роботу інформувати голову районної державної адміністрації Дмитра БАЛІНОВА особисто.  

 

Протокол від 23.06.2020 №27


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.