Menu
Наказ апарату Сторожинецької районної державної адміністрації від 17 грудня 2020 року №7 «Про оголошення добору на вакантну посаду державної служби категорії «В» на період дії карантину

Наказ апарату Сторожинецької районної державної адміністрації від 17 грудня 2020 року №7 «Про оголошення добору на вакантну посаду державної служби категорії «В» на період дії карантину

By In Накази РДА, Накази РДА, Новини On 17.12.2020


Керуючись статтею 44 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 17 Закону України «Про державну службу», відповідно до пункту 8 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 13 квітня 2020 року № 553-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік», пункту 13 Порядку  призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 290 (із змінами), з метою забезпечення належної, безперебійного функціонування сектору управління персоналом апарату Сторожинецької районної державної адміністрації,

НАКАЗУЮ:

  1. Визначити необхідність оголошення добору на період дії карантину на вакантну посаду державної служби категорії «В» головного спеціаліста сектору управління персоналом апарату Сторожинецької районної державної адміністрації на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.
  2. Оголосити добір на період дії карантину на вакантну посаду державної служби категорії «В» головного спеціаліста сектору управління персоналом апарату Сторожинецької районної державної адміністрації на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.
  3. Затвердити оголошення про добір на період дії карантину, що додається.
  4. Уповноваженою особою для проведення співбесіди визначити ЧЕЦЬКУ Галину – завідувача сектору управління персоналом апарату Сторожинецької районної державної адміністрації.
  5. Завідувачу сектору управління персоналом апарату Сторожинецької районної державної адміністрації (ЧЕЦЬКА Галина) не пізніше ніж протягом наступного робочого дня забезпечити розміщення рішення про необхідність призначення на вищезазначену вакантну посаду разом з оголошенням про добір на період дії карантину через особистий кабінет на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби та на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.
  6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Підстава: доповідна записка завідувача сектору управління персоналом апарату Сторожинецької районної державної адміністрації від 18 грудня 2020 року № 04-25/27.

 

 

Керівник апарату

районної державної адміністрації                      Сергій  ГРИНЧУК

 

Оголошення про добiр на період дії карантину


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.