Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 22 грудня 2020 року №282 «Про організацію громадських робіт у 2021 році»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 22 грудня 2020 року №282 «Про організацію громадських робіт у 2021 році»

By In Новини, Розпорядження On 22.12.2020


Відповідно до статті 6, пункту 3 статті 24, статті 41  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», абзацу четвертого частини другої статті 7 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 (із змінами), з метою додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб для виконання ними суспільно корисних оплачуваних робіт, що відповідають потребам територіальних громад або задовольняють їхні суспільні потреби

ЗОБОВЯЗУЮ:

  1. Затвердити Перелік роботодавців, за участю яких планується організація громадських робіт у 2021 році, що додається.
  2. Затвердити Перелік видів громадських робіт на підприємствах, в організаціях, установах, які будуть проводитися у 2021 році, що додається.
  3. Сектору документообігу та контролю апарату Сторожинецької районної державної адміністрації спільно з сектором з питань правової допомоги та запобігання і виявлення корупції апарату Сторожинецької районної державної адміністрації забезпечити подання цього розпорядження після його прийняття на державну реєстрацію до Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ).
  4. Сектору з питань організаційної, інформаційної діяльності та цифрового розвитку апарату Сторожинецької районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному вебсайті Сторожинецької районної державної адміністрації.
  5. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ) з дня його офіційного опублікування.
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сторожинецької районної державної адміністрації  Андрія КУХАРУКА.

 

Голова Сторожинецької районної

державної адміністрації                                  Дмитро БАЛІНОВ

 

Перелiк роботодавцiв

Перелiк видів громадських робiт


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.