Menu
Актуальна інформація! Держпраці у черговий раз звертається до роботодавців із закликом оформити трудові відносини з працівниками

Актуальна інформація! Держпраці у черговий раз звертається до роботодавців із закликом оформити трудові відносини з працівниками

By In Новини, Роз'яснення On 10.02.2020


На виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами, інспекторами праці Державної служби України з питань праці за участі інших державних органів та органів місцевого самоврядування проведено інформаційну кампанію щодо недопустимості використання незадекларованої праці.

Інформаційними заходами  (у межах держави) охоплено понад 190 тисяч роботодавців, які здійснюють господарську діяльність у сфері торгівлі, організації харчування та тимчасового розміщування. У межах області інспекторами Управління Держпраці у Чернівецькій області було охоплено понад 5 000 суб’єктів господарювання.

Під час інформаційних заходів інспектори праці проінформували роботодавців і працівників про ризики використання незадекларованої праці.

Наразі перелік охоплених інформаційними заходами роботодавців опрацьований Пенсійним фондом України. Із загальної кількості виокремлено  роботодавців, які використовують незадекларовану працю.

Так, у ході інформаційних візитів інспекторами праці у зазначених роботодавців виявлено працівників, котрі не зареєстровані в реєстрах Пенсійного фонду.

Від сьогодні, 10 лютого, розпочинається наступний етап виконання доручення Прем’єр-міністра України  – інспекційна кампанія, під час якої планується охопити інспектуваннями віднесених до зазначеного переліку роботодавців.

У зв’язку із зазначеним, Державна служба України з питань праці, її територіальний орган – Управління Держпраці у Чернівецькій області   у черговий раз звертаються до роботодавців із закликом оформити трудові відносини з працівниками.

Якщо інспектор праці виявить  на підприємстві, в установі, організації незадекларованого працівника, він буде зобов’язаний вжити заходи щодо притягнення винних осіб до відповідальності.

Оформлені трудові відносини – це запорука продуктивної праці та сталого бізнесу.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.