Menu
Більшість пенсіонерів надають перевагу банківському обслуговуванню

Більшість пенсіонерів надають перевагу банківському обслуговуванню

By In Новини, Роз'яснення On 10.04.2019


Щороку все більше буковинців обирають обслуговування у фінансових установах. Вигоди для пенсіонерів найбільш очевидні – це і зручність, і простота в обслуговуванні. Звертаємо увагу, що відкриття і обслуговування пенсійних рахунків – безкоштовне. Більше того, на кошти, які зберігаються на рахунках пенсіонерів, банк нараховує відсотки у порядку і розмірах, зазначених у договорі.

Для одержання виплати у банку необхідно написати відповідну заяву до Пенсійного фонду, у якій зазначити дані банку.

Фінансові установи пропонують різні заохочувальні програми. Громадяни, що вийшли на пенсію, можуть сплачувати комунальні послуги без комісії. Деякі банки пропонують „своїм” пенсіонерам відкрити кредитні лінії та інші спеціальні пропозиції.

Таким чином, є всі передумови вигідної співпраці між пенсіонером і банківською установою, а право вибору щодо способу виплати пенсії завжди залишається за пенсіонером.

Коротко про головне

  1. Нагадуємо представникам малого і середнього бізнесу про необхідність сплати єдиного внеску не тільки за найманих працівників, а й за себе як за підприємця. Від повноти сплати обов’язкових платежів залежать зарахування страхового стажу та розмір майбутніх пенсійних виплат. Дбайте замолоду про свій матеріальний достаток у старості!
  2. Однією з можливостей зарахування до страхового стажу періодів, в які особа не була застрахованою, є добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
  3. До уваги одержувачів пенсії за вислугу років! У разі працевлаштування на посаду, яка дає право на призначення пенсії за вислугу років, необхідно невідкладно повідомляти органи Пенсійного фонду України, оскільки виплата пенсії за вислугу років припиняється на весь період роботи на такій посаді незалежно від віку особи.
  4. Заздалегідь подбайте про підготовку документів для призначення пенсії! За декілька місяців до досягнення пенсійного віку варто звернутися до сервісного центру Пенсійного фонду за місцем реєстрації для попередньої правової оцінки документів.
  5. Нагадуємо про важливість своєчасно повідомляти Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області про звільнення з роботи або працевлаштування, а також про початок та припинення підприємницької діяльності.
  6. При знятті з обліку за спрощеною процедурою не забувайте про подання звітів про доходи, з яких сплачені страхові внески. Інформація з ваших звітів в подальшому використовується для обчислення і призначення пенсії та інших страхових виплат.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.