Menu
Буковинські фіскали виявили порушення у 25 – ти продавців побутових товарів

Буковинські фіскали виявили порушення у 25 – ти продавців побутових товарів

By In Новини, Роз'яснення On 22.07.2019


Фахівцями відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями Головного управління  ДФС у Чернівецькій області впродовж січня – червня проведено 26 фактичних перевірок суб’єктів господарювання, що здійснюють торгівлю технічно складними побутовими товарами.

Відтак, продовжують у відомстві, завдяки цим заходам 25 бізнесменів, що реалізують складну побутову техніку, придбали і зареєстрували в установленому порядку реєстратори розрахункових операцій. Крім того, порушникам донараховано фінансових санкцій на суму 35,7 тис. грн.

 

Довідково: станом на 1 липня 2019 року на території  Чернівецької області нараховується 117 суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють реалізацію технічно-складних побутових товарів.

У регіональній фіскальній службі відзначають, застосовувати РРО в разі продажу технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, повинні як платники єдиного податку першої групи, які провадять діяльність на ринках, так і платники другої та третьої груп незалежно від обсягу річного доходу. Для всіх категорій цих платників визначальною умовою для застосовування РРО є реалізація відповідного виду товарів, а саме – технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

Ще фіскали звертають увагу бізнесу, що згідно з п. 80.1 ПКУ фактична перевірка здійснюється без попередження платника податків (особи).Перед початком фактичної перевірки, з питань дотримання порядку здійснення розрахункових операцій та ведення касових операцій, посадовими особами контролюючих органів на підставі пп. 20.1.9 ПКУ може бути проведена контрольна розрахункова операція (п. 80.4 ПКУ).

Новини ДФС


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.