Menu
Буковинські платники за користування надрами сплатили в казну майже 52,8 млн. грн. рентних платежів та інші новини ДПС

Буковинські платники за користування надрами сплатили в казну майже 52,8 млн. грн. рентних платежів та інші новини ДПС

By In Новини, Роз'яснення On 20.09.2019


Про це розповідають у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області. У податковій службі деталізують, за вісім місяців 2019 року до державного бюджету надійшло понад 27,2 млн.грн. рентних платежів, а до місцевого – перераховано 25,6 млн.грн.

В цілому, з початку року до бюджетів всіх рівнів лісогосподарські підприємства області та тимчасові лісокористувачі сплатили 28,2 млн. грн. Платники рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин, які забезпечили надходження у сумі 12,6 млн. грн. Решта – 12 млн. грн. сплатили платники регіону за спеціальне використання води.

Відтак, місцеві громади регіону у своє розпорядження отримали наступні суми рентних платежів: Вижницький – 5,3 млн. грн., Герцаївський – 212,1 тис.грн., Глибоцький – 1,8 млн. грн., Заставнівський – 418,3 тис. грн., Кельменецький – 860,9 тис. грн., Кіцманський – 1,4 млн. грн., Новоселицький – 626,5 тис. грн., Путильський – 2,9 млн грн., Сокирянський – 1,2 млн. грн., Сторожинецький – 3,7 млн. грн., Хотинський – 1,1 млн. грн., м. Чернівці – 1,2 млн. грн., м. Новодністровськ – 4,7 млн. грн.

 

Податкова служба Буковини роз’яснює:

В який строк платник має право подати скаргу на ППР за порушення законодавства у сфері ЗЕД?

Відповідно до п. 56.8 ст. 56 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами і доповненнями (далі – ПКУ) контролюючий орган, який розглядає скаргу платника податків, зобов’язаний прийняти вмотивоване рішення та надіслати його протягом 20 календарних днів, наступних за днем отримання скарги, на адресу платника податків поштою з повідомленням про вручення або надати йому під розписку.

Згідно з п. 56.9 ст. 56 ПКУ керівник (його заступник або уповноважена особа) контролюючого органу може прийняти рішення про продовження строку розгляду скарги платника податків понад 20-денний строк, визначений у п. 56.8 ст. 56 ПКУ, але не більше 60 календарних днів, та письмово повідомити про це платника податків до закінчення строку, визначеного у п. 56.8 ст. 56 ПКУ.

Якщо вмотивоване рішення за скаргою платника податків не надсилається платнику податків протягом 20-денного строку або протягом строку, продовженого за рішенням керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, така скарга вважається повністю задоволеною на користь платника податків з дня, наступного за останнім днем зазначених строків.

Скарга вважається також повністю задоволеною на користь платника податків, якщо рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу про продовження строків її розгляду не було надіслано платнику податків до закінчення 20-денного строку, зазначеного в абзаці першому п. 56.9 ст. 56 ПКУ.

Рішення центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, прийняте за розглядом скарги платника податків, є остаточним і не підлягає подальшому адміністративному оскарженню, але може бути оскаржене в судовому порядку (п. 56.10 ст. 56 ПКУ).

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.