Menu
Буковинські запитувачі направили до податкової 77 публічних запитів

Буковинські запитувачі направили до податкової 77 публічних запитів

By In Новини, Роз'яснення On 31.03.2020


У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, впродовж січня-лютого 2020 року до відомства надійшло 77 інформаційних запитів на публічну інформацію. До прикладу, за два місяці минулого року до податкової служби області надійшло тільки 22 таких запита.

Відтак, основна частина запитів – 69 надійшла електронною поштою, решта поштою або нарочно. Щодо категорії запитувачів, які зверталися до податкової служби Буковини – 70 фізичні особи, 4 юридичні особи, 1 представник засобів масової інформації та 2 запити переадресовано від інших органів виконавчої влади як розпоряднику інформації.

Найбільше запитувачі цікавилися інформацією щодо сум задекларованого доходу, наявності або відсутності податкового боргу по єдиному податку та ЄСВ, сплаченої суми єдиного податку та ставки податку.

Податківці краю розглянули 76 запитів та надали вичерпні відповіді, 1 -направлено іншим розпорядникам інформації, у володінні яких вона знаходиться.

Звертаємо увагу буковинців, отримати публічну інформацію, розпорядником якої є Головне управління ДПС у Чернівецькій області, може кожен.

Однак, слід знати про те, що запитувачам необхідно заповнити форму встановленого зразка, з якою можна ознайомитись на офіційному порталі «Територіальні органи ДПС у Чернівецькій області» у рубриці «Публічна інформація» за посиланням: https://cv.tax.gov.ua/…/d…/forma-podannya-zapitu/341971.html

Новини ДПС


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.