Menu
Чернівецька область: із підтоплених житлових будинків відселено 101 особу, у тому числі 27 дітей

Чернівецька область: із підтоплених житлових будинків відселено 101 особу, у тому числі 27 дітей

By In Новини On 24.06.2020


Через негоду у Чернівецькій області упродовж 22-23 червня було підтоплено присадибні ділянки, житлові будинки, дороги. Від злив постраждали Вижницький, Путильський, Кіцманський, Новоселицький, Глибоцький, Сторожинецький, Герцаївський райони. На місці подій працюють рятувальники Управління ДСНС України у Чернівецькій області, ліквідовуючи наслідки негоди та надаючи необхідну допомогу громадянам, повідомляє пресслужба відомства.

Станом на 8 годину 24 червня залишаються підтопленими 15 населених пунктів у 5-ти районах області. Рятувальники проводять роботу з евакуації населення. Всього протягом минулої доби до робіт з ліквідації наслідків негоди від Управління ДСНС залучались 101 чоловік особового складу, 19 одиниць автомобільної та спеціальної техніки.

Упродовж 22-23 червня підрозділи Управління ДСНС із підтоплених житлових будинків врятували 60 осіб, у тому числі 11 дітей, загалом відселено 101 особу, у тому числі 27 дітей.

Разом із тим, рятувальники з іншими службами та місцевим населенням продовжують роботи з укріплення пошкоджених дамб у Вижницькому районі, працює спеціальна інженерна техніка. У селі Бісків на Путильщині укріпили береги місцевого потічка. Працівники Служби порятунку у взаємодії з місцевою владою забезпечили підвіз питної води до 2 населених пунктів (Банилів та Слобода-Банилів Вижницького району).

Упродовж доби підрозділи Управління ДСНС відкачували воду з підвалів житлових будинків, присадибних ділянок і подвір’їв у Путильському, Вижницькому, Сторожинецькому і Хотинському районах.

У населених пунктах Новоселицького району виставлено 7 постів спостереження, на яких чергують представники Управління ДСНС, Нацполіції та місцевих органів самоврядування.

Місцеві органи виконавчої влади оповістили населення про загрозу надзвичайної ситуації через засоби масової інформації, мережу інтернет та інші медіаресурси. Організовано подворові обходи приватних домоволодінь. На випадок ускладнення ситуації приведено в готовність 123 одиниці спеціальної та аварійно-рятувальної техніки, яку можна залучати до ліквідації наслідків негоди.

 

Сайт Чернівецької ОДА


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.