Menu
Чернівецький обласний військовий комісаріат інформує

Чернівецький обласний військовий комісаріат інформує

By In Інформація для учасників АТО, Новини On 14.07.2015


військоматЗа повідомленням Чернівецького обласного військкомату, під час 6 хвилі мобілізації військові комісаріати області будуть комплектувати військовослужбовцями запасу, включно і жінками, фахівцями-медиками, кухарями підрозділу 31 Чернівецького прикордонного загону (залишилося 10 вакансій) для проходження служби у місці постійної дислокації загону (Чернівецька область). Відправка в зону АТО тільки на добровільній основі з терміном ротації не більше 1,5 місяця.
Демобілізованим 1 і 2 черги учасникам АТО пропонується проходити службу в якості інструкторів на Рівненському полігоні без відправки в зону АТО.
Відкриваються додаткові можливості для мобілізованих, які добровільно виявлять бажання проходити службу у військових частинах. Для цього необхідно особисто отримати відношення з військової частини або звернутися в обласний військовий комісаріат за допомогою в отриманні такого відношення.
Для учасників АТО з вищою освітою надається можливість проходження спеціальних курсів та отримання первинного офіцерського звання.
Сержантам, котрі мають відповідний рівень вищої освіти та виявили мужність, відвагу і героїзм у ході проведення антитерористичної операції на сході України, без направлення на курси військової підготовки, присвоюється первинне військове звання «молодший лейтенант».
За мобілізованими зберігаються усі соціальні пільги та заробітна платня за попереднім місцем роботи на весь період служби в Збройних силах України.
В обласному військовому комісаріаті нагадують, що розмір одноразової грошової виплати особам, котрі призвані по мобілізації та підпишуть контракт для подальшого проходження військової служби складає: сержантам і солдатам – 9744 гривні; прапорщикам – 10962 гривні; офіцерам – 12180 гривень.
З вищеперелічених питань можна звертатись довійськових комісаріатів області за місцем перебування на військовому обліку.

Прес-служба Ченівецької ОДА


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.