Menu
Делегація зі Сторожинеччини відвідала партнерську гміну Андрихув (Польща)

Делегація зі Сторожинеччини відвідала партнерську гміну Андрихув (Польща)

By In Новини On 11.09.2018


Впродовж 7-10 вересня голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош спільно з начальником районного сектору ДСНС України у Чернівецькій області Ігорем Манілічем відвідали партнерську гміну Адрихув (Польща) на запрошення її бургомістра Томаша  Жака.

Підгоряни взяли участь у тамтешньому святі урожаю разом із делегаціями з Голландії, Німеччини, Грузії, Латвії, Чехії та України.

Ярослав Бартош привітав господаря свята – бургомістра Томаша Жака із святом урожаю, подарувавши запашний буковинський коровай. Голова райдержадміністрації висловив подяку польським партнерам за багаторічну плідну співпрацю зі Сторожинеччиною, виразивши захоплення управлінськими рішеннями керівництва  партнерської гміни, веденням господарської діяльності, залученням інвестицій, створенням умов для розвитку бізнесу і транскордонної співпраці.

Водночас під час візиту було проведено низку переговорів із іноземними делегаціями щодо розвитку співпраці. За словами Ярослава Бартоша, Сторожинеччина відкрита для започаткування та розвитку міжнародного співробітництва, яке приносить надзвичайно корисні плоди та досвід, що може бути використаний для розвитку нашого району.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.