Menu
Діана Ковальчук взяла участь в офіційному прийомі з нагоди інавгурації Румунського головування у Раді ЄС

Діана Ковальчук взяла участь в офіційному прийомі з нагоди інавгурації Румунського головування у Раді ЄС

By In Новини On 22.02.2019


21 лютого на запрошення Генерального консула Румунії у Чернівцях Ірини- Лоредани Стенкулеску делегація зі Сторожинеччини взяла участь в офіційному прийомі з нагоди інавгурації Румунського головування у Раді ЄС.

До складу делегації, очолюваної першим заступником голови Сторожинецької районної державної адміністрації Діаною Ковальчук, увійшли голови органів місцевого самоврядування та ОТГ, керівники навчальних закладів району.

Діана Ковальчук привітала Румунію в особі її Генерального консула у Чернівцях Ірини-Лоредани Стенкулеску із головуванням в Раді Європейського Союзу та побажала успіхів у втіленні в життя проголошених пріоритетних напрямків, а саме згуртування Європи, покращення її безпеки та плекання спільних цінностей.

Водночас перший заступник голови райдержадміністрації під час вказаного прийому поспілкувалася із Генеральним Консулом Польщі у Вінниці Даміаном Цярцінськім, подякувавши йому за увагу та підтримку польської громади Сторожинеччини і сприяння у поглибленні партнерської співпраці між Підгір’ям та органами місцевого самоврядування Польщі.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.