Menu
Для буковинських платників податківці підготували інформаційні брошури та пам’ятки

Для буковинських платників податківці підготували інформаційні брошури та пам’ятки

By In Новини, Роз'яснення On 13.02.2020


Як зазначають у Головному управлінні ДПС Буковини, задля системного інформування платників податків стосовно новацій в законодавстві та нюансів адміністрування податків та зборів, фахівці відомства щомісяця розробляють роз’яснювальні брошури та інформаційні пам’ятки.

Відтак, у січні 2020 року податківці підготували наступне:

«При прийнятті працівника на роботу треба обов’язково укладати трудовий договір»;

«Декларування – 2020: вартість спадщини чи подарунку отриманого нерезидентом оподатковується»;

«Заробітна плата – 2020: розмір, ставки податків, особливості нарахування»;

«ЗІР – інформаційний сервіс, орієнтований на сучасні вимоги платників податків»;

«Про використання режиму офлайн при застосуванні програмного РРО»;

«Звітність: підприємці (за себе) подають звіт з ЄСВ до 10 лютого»;

«Правила використання програмних РРО (запитання – відповіді)»;

«Яка вартість дарунків у 2020 році яка не оподатковується податком на доходи фізичних осіб»;

«Спрощено умови ліцензування для суб’єктів господарювання, які здійснюють зберігання пального для власних потреб чи його переробку»;

«Платники податку, які згідно з розділом ІV ПКУ зобов’язані подавати декларацію подають її до 1 травня 2020  року»;

«Декларування доходів громадян – 2020».

З електронною версією пам’яток та брошур можна ознайомитись на офіційному веб-порталі «Територіальні органи ДПС у Чернівецькій області» у рубриці «Брошури та листівки» за посиланням: https://cv.tax.gov.ua/listivki-ta-broshuri/

 

Визначено Перелік автомобілів для сплати транспортного податку

За інформацією Головного управління ДПС у Чернівецькій області згідно з п.п. 267.2.1 п. 267.2 ст. 267 розд. ХІІ Податкового кодексу України об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. У 2020 році підлягають оподаткуванню транспортним податком легкові автомобілі з 2015 року випуску (включно), середньоринкова вартість яких становить понад 1 771 125 гривень.

Підпунктом 267.3.1 п. 267.3 ст. 267 ПКУ визначено, що базою оподаткування є легковий автомобіль, який є об’єктом оподаткування відповідно до п.п. 267.2.1 п. 267.2 ст. 267 ПКУ.  Відповідно до п. 267.4 ст. 267 розд. ХІІ Податкового кодексу України ставка транспортного податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до п.п. 267.2.1 п. 267.2 ст. 267 ПКУ.

Перелік легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню транспортним податком у 2020 році, розміщено на офіційному вебсайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за посиланням:http://www.me.gov.ua/Vehicles/CalculatePrice?lang=uk-UA.

Зазначений перелік містить такі дані: марка, модель, рік випуску, об’єм циліндрів двигуна, тип пального.

Податківці краю наголошують власникам «елітних» автівок на необхідність вчасної сплати транспортного податку та звертають увагу на зміні об’єктів та бази оподаткування у 2020 році.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.