Menu
Для клієнтів служби зайнятості – якісне професійне навчання

Для клієнтів служби зайнятості – якісне професійне навчання

By In Новини On 21.01.2019


Задля здобуття або вдосконалення професійних знань, умінь і навичок, підвищення конкурентоспроможності зареєстрованих безробітних на ринку праці державна служба зайнятості організовує професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Вишкіл проводиться для осіб, котрі бажають працювати та не можуть знайти місце праці через те, що не мають потрібної професії чи спеціальності, на ринку праці для них відсутні пропозиції роботи, які відповідають професійним навикам, або ж пошуковець роботи втратив здатність виконувати певні функції за здобутим фахом.

Навчання здійснюється у професійно-технічних і вищих навчальних закладах, на підприємствах, в установах та організаціях, незалежно від їхньої форми власності, виду діяльності та господарювання, на замовлення працедавця, а також для самозайнятості чи започаткування бізнесу.

Дієвим інструментом забезпечення конкурентоспроможності безробітних є центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які діють в 11 найбільших містах України та пропонують якісні освітні послуги. Якщо Ви хочете отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним, скористайтеся можливістю зробити це через якісне професійне навчання у ЦПТО ДСЗ, навчальних закладах європейського рівня.

До вашої уваги – широкий спектр професій та напрямів підготовки робітників для всіх галузей економіки: промисловості, будівництва, агропромислового комплексу, транспорту та зв’язку, сфери торгівлі, громадського харчування, послуг та ін.

Для дорослих «студентів» у ЦПТО обладнані сучасні кабінети, майстерні та лабораторії, теоретичний матеріал начитують досвідчені викладачі, а практичні заняття проводять майстри виробничого навчання, котрі охоче діляться зі слухацькою аудиторією своїми знаннями, досвідом, застосовуючи при цьому передові досягнення науки та техніки.

Зробіть правильний вибір, станьте успішними в житті через якісне професійне навчання у центрах профтехосвіти Державної служби зайнятості. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті Державної служби зайнятості: https://www.dcz.gov.ua/storinka/centry-profesiyno-tehnichnoyi-osvity чи безпосередньо у районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості за адресою: вул.Чернівецька, 82Б або за телефонами: 2-14-37; 2-20-76.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.