Menu
Для старшокласників Сторожинецької школи № 1 провели виїзний профорієнтаційний захід

Для старшокласників Сторожинецької школи № 1 провели виїзний профорієнтаційний захід

By In Новини On 14.05.2019


Працівники управління праці та соціального захисту населення Сторожинецької райдержадміністрації провели виїзний профорієнтаційний захід для молоді.

Розширення кругозору шкільної молоді щодо змісту права на працевлаштування неповнолітніх, запобігання нелегальній праці, особливостей праці, шляхів професійного навчання, можливостей працевлаштування в Сторожинецькій ОТГ. Саме на реалізацію таких цілей спрямований груповий масовий захід з учнівською молоддю, проведений  в приміщенні Сторожинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, до якого залучили 67 учнів 9-11 класів.

Захід проводився за участі заступника начальника УПСЗН Сторожинецької райдержадміністрації Дмитра Малайка спільно з інспектора праці відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та державних закупівель Сторожинецької міської ради Валентини Лушнікової та начальника відділу активної підтримки безробітних Сторожинецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Олени Красовської.

Соціальні партнери ознайомили з нормами  законодавства про працю для громадян, які не досягли 18 років, про легалізацію праці, запобігання порушення роботодавцем прав неповнолітніх. Обговорили перспективи створення нових робочих місць на території Сторожинецької міської об’єднаної територіальної громади.

Валентина Лушнікова розповідала про переваги легальної зайнятості, про укладання трудового договору, цивільно-правової угоди при працевлаштуванні. Дмитро Малайко інформував про види шахрайства при працевлаштуванні в Україні, в т.ч. торгівлю людьми та економічну експлуатацію праці, зокрема дитячої. Олена Красовська ознайомила учнів з потребами ринку праці, популяризувала актуальність робітничих професій. Старшокласників переконували про важливість продовжувати навчатись. Акцентувала увагу на проходженні навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.  


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.