Menu
До Дня Полонії та Поляків за Кордоном Сторожинеччину відвідає офіційна делегація Республіки Польща

До Дня Полонії та Поляків за Кордоном Сторожинеччину відвідає офіційна делегація Республіки Польща

By In Новини, Оголошення, конкурси On 17.04.2015


index23 квітня Сторожинеччину з нагоди Дня Полонії та Поляків за Кордоном відвідає офіційна делегація Республіки Польща у складі Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща у Києві Генрика Літвіна та його дружини Пані Ганни Літвін, Генерального Консула Республіки Польща у Вінниці Кшиштофа Свідерка, віце-консула Едити Недьзвєдзкої та ін.

Поважні гості проведуть зустріч з керівництвом районної влади та здійснять покладання квітів до Пам’ятного Хреста на честь Поляків, котрі загинули під час Січневого повстання 1863 року, що при костелі Святої Анни. Опісля офіційна делегація відвідає село Аршиця, де проведе зустріч із представниками польського товариства і учасниками ансамблю «В’янечек», котрий цьогоріч святкує 25-річний ювілей, а також здійснить покладання квітів до пам’ятника Йоану Павлу ІІ (при місцевому костелі). Опісля гості зустрінуться із польською спільнотою села Стара Красношора.

Водночас цього дня у Сторожинецькому будинку національних культур о 16.00 год. відбудеться святковий концерт за участі місцевих аматорських колективів, а також спеціального гостя з Польщі – Ансамблю народного танцю Університету Марії Кюрі-Склодовської з Любліна.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати концерт. Вхід вільний.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.