Menu
ДО ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ БУКОВИНЦІ МОЖУТЬ ЗВЕРНУТИСЬ ІЗ ЗАПИТОМ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ

ДО ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ БУКОВИНЦІ МОЖУТЬ ЗВЕРНУТИСЬ ІЗ ЗАПИТОМ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ

By In Новини On 06.06.2018


Наголошують у Головному управління ДФС у Чернівецькій області.  Та  повідомляють, протягом січня – травня поточного року, на адресу фіскальної служби Буковини поштою та електронною поштою надійшло 20 інформаційних запитів на публічну інформацію.

У відомстві деталізують, здебільшого респонденти зверталися з проханням надати інформацію щодо нарахованих сум ЄСВ та щодо надання реквізитів сплати податків, про кількість припинених ФОП, щодо кількості легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню, а також про надання інформації по кількості застрахованих осіб.

За категорією запитувачів: 6 запитів надійшло від громадян, 10 від юридичних осіб. Крім того, 4 запити переадресовано від інших органів виконавчої влади, як розпоряднику інформації.

Всі запити розглянуто та опрацьовано у строк, встановлений  частиною 1 ст.20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», з яких повністю задоволено 15 запитів, відмовлено по 2 запитам, у зв’язку з тим, що інформація стосувалася діяльності третіх осіб та 3 запита надіслано належним розпорядникам інформації.

У регіональній фіскальній службі нагадують, з інформацією щодо запитів на отримання доступу до публічної інформації, можна ознайомитись на офіційному порталі «Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області» у розділі «Публічна інформація» за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/dfs-u-regioni/golov-upr/dostup-do-publichnoi-info/.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.