Menu
До місцевих бюджетів Буковини мобілізовано 98,1 млн грн земельного податку та орендної плати за землю

До місцевих бюджетів Буковини мобілізовано 98,1 млн грн земельного податку та орендної плати за землю

By In Новини On 26.05.2020


У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, що платники земельного податку та орендної плати за землю з початку 2020 року сплатили до місцевих бюджетів області більше 98,1 млн гривень.

У регіональному податковому відомстві відзначають, свій вагомий внесок у наповнення казни внесли підприємства області – 67,7 млн грн, а завдяки фізичним особам, котрі мають у власності чи користуються землею, місцеві бюджети Буковини отримали 17,8 млн грн земельного податку.

Податківці акцентують, земельний податок, який сплачують громадяни за місцем розташування земельної ділянки, зараховується до бюджету громади. Тому кожен буковинець, незалежно від суми сплаченого податку, робить посильний внесок у територіальний розвиток.

Та нагадують, законодавчо передбачено звільнення власників земельних ділянок та постійних землекористувачів від сплати земельного податку, а орендарів земель державної і комунальної власності (орендодавцями яких є відповідні органи місцевого самоврядування чи органи виконавчої влади) – від сплати орендної плати за такі земельні ділянки, але лише за березень 2020 року. При цьому таке звільнення передбачено лише для земельних ділянок, що використовуються ними в  господарській  діяльності. 

Відтак, наголошують, платники плати за землю (земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності) мають сплатити податкове зобов’язання зі сплати плати за землю за квітень 2020 року у повному обсязі за місцезнаходженням земельної ділянки у строк до 30 червня 2020 року без нарахування пені та штрафних санкцій.

 

Буковинські податківці надають адміністративні послуги онлайн

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області наполегливо рекомендують платникам і надалі утриматися від відвідування центрів обслуговування платників без нагальної потреби. Особливо якщо проблему, з якою ви збираєтеся звернутися до ЦОП, можливо вирішити дистанційно (онлайн або поштою).

Нагадаємо, що прийом  відвідувачів у ЦОП відбувається за попереднім записом виключно для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності, зокрема для видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків чи внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. При цьому візит до ЦОП здійснюється в обмеженій кількості, за наявності захисної маски та рукавичок.

Перелік телефонів та електронних адрес за якими платники можуть телефонувати в ЦОПи за посиланням:https://cv.tax.gov.ua/data/material/000/314/403050/KORONAVIRUS.jpg

Прийом вхідної кореспонденції, у тому числі заяв на отримання послуг, відбувається через: скриньки для кореспонденції, які розміщені біля входу у ЦОП; режим листування в Електронному кабінеті; поштою за адресами ЦОП, зазначеними на офіційному порталі територіальних органів ДПС у Чернівецькій області https://cv.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/; щодо заяв на публічну інформацію та звернень – то підписані і скановані заяви (листи) на адресу ГУ ДПС у Чернівецькій області можна надсилати електронною поштою на скриньку cv.official@tax.gov.ua

Також податківці запрошують під час карантину ефективніше використовувати інформацію субсайту “Територіальні органи ДПС у Чернівецькій області».

У відомстві інформують, що офіційний портал Територіальні органи ДПС у Чернівецькій області містить всю необхідну інформацію для надання адміністративних послуг дистанційно для платників податків: зокрема,

Офіційний портал: https://cv.tax.gov.ua/;

Контакти:https://cv.tax.gov.ua/kontakti/;

Новини: https://cv.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/;

Деклараційна кампанія 2020:https://cv.tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2020

Зір: http://zir.tax.gov.ua/;

Електронний кабінет: https://cabinet.tax.gov.ua/;

Бюджетні рахунки: https://cv.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/;

Центри обслуговування платників: https://cv.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/;

Брошури та листівки: https://cv.tax.gov.ua/listivki-ta-broshuri/412958.html.

Інформаційно-довідкові послуги платники податків можуть отримати зателефонувавши до Контакт-центру ДПС за номером телефону: 0800501007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів, з мобільних телефонів – за тарифами операторів мобільного зв’язку) (крім суботи, неділі та святкових днів). У неробочий час є можливість залишити запитання за допомогою сервісу «Залиште питання – ми Вам зателефонуємо».

НЕ ПІДДАВАЙТЕ СЕБЕ ПОТЕНЦІЙНІЙ НЕБЕЗПЕЦІ – ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ!

 

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.