Menu
До місцевих бюджетів Буковини забезпечено 46,3 млн грн податку на нерухомість

До місцевих бюджетів Буковини забезпечено 46,3 млн грн податку на нерухомість

By In Новини, Роз'яснення On 02.12.2019


Впродовж січня – жовтня 2019 року буковинські платники сплатили до місцевих бюджетів 46,3 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 13,6 млн грн більше, ніж у відповідному періоді 2018 року – інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

У податковому відомстві зазначають, безперечними лідерами у сплаті податку на нерухомість, є власники об’єктів нерухомості – юридичні особи, внесок яких у місцеві бюджети Буковини за 10 місяців 2019 року становить 24,6 млн гривень. Фізичні особи – власники майна перерахували до місцевих скарбниць області 21,6 млн грн податку на нерухомість.

Однак, в області є громадяни – власники «зайвих» метрів, які зволікають зі сплатою податку на нерухомість. Відтак, з метою упередження несподіваних небажаних випадків, закликаємо буковинців терміново погасити борги зі сплати майнових податків наголошують у податковій службі.

Та рекомендуємо звернутись для звірки щодо нарахованої суми податку на нерухомість до територіальних ЦОПів. Адреси за посиланням: https://cv.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/

Новини ДПС


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.