Menu
До нового навчального року у Сторожинці відкрито центр естетичного виховання дітей «Юність Підгір’я»

До нового навчального року у Сторожинці відкрито центр естетичного виховання дітей «Юність Підгір’я»

By In Новини On 30.08.2011


Талановита молодь Сторожинеччини святкує новосілля. Сьогодні відбулося урочисте відкриття районного центу юнацького дозвілля «Юність Підгір’я», створеного на базі реконструйованого приміщення кінотеатру. Новий заклад надасть всі необхідні умови для розвитку найкращих здібностей та самореалізації учнів у вільний від навчання час.

На реконструкцію та капітальний ремонт приміщення з районного бюджету виділено понад 2 млн. гривень, що дозволило забезпечити центр естетичного виховання молоді  концертним залом на 430 посадкових місць, танцювальним залом з обладнаними гардеробною, костюмерною кімнатами, в якому займатимуться 7 хореографічних  колективів (198 дітей), виставковим залом, а також приміщеннями для занять 4 груп вокально-інструментального ансамблю (35 дітей), 2 груп ансамблю народних інструментів (18 дітей) та 5 груп гуртків туристсько-краєзнавчого напряму (70 дітей).

Приміщення центру розраховане на проведення як позашкільних, так і районних масових заходів. Зокрема, відтепер вирішено питання концертного приміщення, яке хоча і поступається розмірами із районним будинком культури, проте повністю задовольняє потреби Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості в організації тематичних виставок, конкурсів, конференцій, семінарів, фестивалів тощо.

Право перерізати святкову стрічку надано голові районної державної адміністрації Францові Федоровичу, заступнику голови райради Івану Іліці та міському голові Миколі Карлійчуку. Із вітальним словом до широкої аудиторії викладачів і учнів закладу звернувся голова райдержадміністрації Франц Федорович.

Очільник району висловив подяку депутатам районної ради, які долучилися до створення такого важливого для дитячого розвитку закладу, а також привітав присутніх із його відкриттям та побажав маленьким господарям центру натхненої творчості на славу району, області, держави.


About the Author

pressa

Comments are closed here.