Menu
До уваги керівників фермерських господарств Сторожинецького району: Програми підтримки сільського господарства від Уряду

До уваги керівників фермерських господарств Сторожинецького району: Програми підтримки сільського господарства від Уряду

By In Агропромисловий комплекс району, Новини, Роз'яснення On 18.06.2018


Як інформує відділ контролю в насінництві та розсадництві Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, Урядом Володимира Гройсмана спрощено Порядок отримання бюджетних коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства. Скористатись цією програмою підтримки дуже просто. Отримайте до 80% компенсації здійснених витрат з придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю, але не більше встановлених Мінагрополітики нормативів, за умови закладення насаджень у поточному році.

Як отримати

 1. Подати до Мінагрополітики в електронному чи паперовому вигляді заяву за встановленою Мінагрополітики формою для включення до переліку претендентів на державну підтримку.
 2. Подати до утвореної районної (у випадку її відсутності обласної) комісії (після отримання інформації щодо включення суб’єкта господарювання до переліку претендентів на державну підтримку, розміщеної на офіційному веб-сайті Мінагрополітики) наступні документи:

один раз на рік

 • документи, що посвідчують право на користування земельною ділянкою;
 • проектну документацію на створення виноградників столових сортів, плодово-ягідних насаджень або хмільників. У випадку закладення виноградників технічних сортів – затверджену Мінагрополітики проектну документацію на їх створення;
 • довідку про банківські реквізити;
 • зобов’язання щодо повернення до державного бюджету у місячний строк бюджетних коштів у разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного одержання та/або нецільового використання;

 

до 20 червня та 20 листопада

 • заяву про компенсацію;
 • акт про фактичний обсяг виконаних робіт та витрат за встановленою Мінагрополітики формою (підтвердні бухгалтерські документи про оплату/ придбання/ оприбуткування посадкового матеріалу);
 • реєстри витрат з виконання робіт разом із завіреними копіями первинних бухгалтерських документів;
 • довідку про відсутність (наявність) заборгованості з виплати заробітної плати, сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), видані відповідними органами Державної податкової служби, Пенсійного фонду України та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування;
 • сертифікат, що засвідчує сортові якості садивного матеріалу та сертифікат, що засвідчує товарні якості садивного матеріалу, для ввезеного на митну територію України – фітосанітарний сертифікат та сертифікат країни-експортера.

Районні комісії та обласні комісії незалежно від результатів розгляду документів та проведених виїзних перевірок забезпечують надходження відповідних матеріалів до Мінагрополітики до 1 липня та 1 грудня.

 1. Отримати кошти державної фінансової підтримки на банківський рахунок після оприлюднення відповідного наказу Мінагрополітики.

Залежно від обсягів бюджетних коштів на відповідний бюджетний рік та пріоритетності окремих напрямів державної підтримки Мінагрополітики визначає напрями, за якими буде надаватися державна підтримка у такому бюджетному році. Напрями державної підтримки визначені у Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року № 587 (із змінами).

Компенсація 80% вартості насіння

Компенсується 80% вартості (без ПДВ) насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції категорій базове, сертифіковане, але не більше 30 000 гривень на одне фермерське господарство або сільськогосподарський обслуговуючий кооператив.

Як отримати

 1. Придбати насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції у суб’єктів насінництва, зазначених в Державному реєстрі суб’єктів насінництва та розсадництва. Строк дії їх сертифікатів визначено в Реєстрі сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал. З реєстрами можна ознайомитись на офіційному сайті Мінагрополітики в розділі «Реєстри АПК».
 2. Сформувати пакет підтверджуючих документів.
 3. Подати до державного банку заявку та підтверджуючі документи на отримання фінансової підтримки.
 4. Отримати кошти на рахунок в державному банку.

Документи для отримання часткової компенсації можна подавати двічі на рік!

Подробиці на minagro.gov.ua

 

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.