Menu
До уваги! Оновлено бланки заяв!

До уваги! Оновлено бланки заяв!

By In Новини On 16.07.2020


Згідно Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності, який затверджений наказом Міністерства розвитку економіки , торгівлі та сільського господарства України  від 6.04.2020 №624  змінено бланк зави про призначення (поновлення) виплати допомоги по безробіттю.

Нагадуємо, щоб подати документу  до центрів зайнятості у період карантину потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю!

Увага! Перед заповненням Заяви про надання/поновлення статусу безробітного уважно ознайомтеся з Правами та обов’язками зареєстрованих безробітних!

Звертаємо увагу, що до зайнятого населення відносяться категорії осіб, визначені статтею 4 Закону України “Про зайнятість населення”, в тому числі:

  • особи, зареєстровані як суб’єкт підприємницької діяльності;
  • особи, які отримують відповідно до законодавства допомогу, компенсацію та/або надбавку по догляду за: дитиною з інвалідністю; особою з інвалідністю І групи; особою похилого віку, яка за висновком медичного закладу потребує стороннього догляду або досягла 80-річного віку; грошове забезпечення як батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу, прийомні батьки; грошову допомогу по догляду за особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду;
  • члени особистого селянського господарства;
  • фермери та члени фермерського господарства.

Бланк заяви про надання/поновлення статусу безробітного

Бланк заяви про призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю

 

 Сайт Чернівецького обласного центру зайнятості

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.