Menu
До уваги осіб, які переміщуються з районів проведення АТО та АР Крим

До уваги осіб, які переміщуються з районів проведення АТО та АР Крим

By In Інформація для переселенців, Новини On 23.04.2015


Як повідомляє Сторожинецький РС УДМС у Чернівецькій області, 18 березня 2015 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 року № 79 «Деякі питання оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції», виконання якої покладено на Державну міграційну службу України.

УДМС у Чернівецькій області повідомляє про необхідність внесення в довідку про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території, відомостей про фактичне місце проживання, що дозволить установити факт проживання особи на території Чернівецької області.

Особа, яка переміщується з тимчасово окупованої території, має звернутися з відповідним запитом до районних органів соціального захисту населення. Ті, у свою чергу, формують і направляють до територіального підрозділу УДМС інформацію про те, якій особі видано довідку про взяття на облік.

Територіальний підрозділ УДМС проводить у двомісячний строк із залученням представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в межах повноважень, визначених законом, перевірку наведених відомостей про фактичне місце проживання осіб.

У разі підтвердження таких відомостей, на зворотному боці довідки проставляється відмітка про реєстрацію місця проживання осіб, зазначених у довідці. У разі, коли під час відвідування місця проживання відповідна особа відсутня, їй залишається повідомлення про необхідність у 10-денний строк звернутися до територіального підрозділу УДМС.

Інформація про результати перевірки направляється до районного підрозділу соціального захисту населення. У разі не підтвердження зазначених відомостей, дана інформація направляється для прийняття рішення щодо зняття з обліку осіб, які переміщуються.

Довідка не є дійсною без проставлення територіальним підрозділом УДМС у Чернівецькій області на її зворотному боці відмітки про реєстрацію місця перебування.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.