Menu
ДО ВІДОМА РОЗПОРЯДНИКІВ ТА ОДЕРЖУВАЧІВ КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО ТА МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

ДО ВІДОМА РОЗПОРЯДНИКІВ ТА ОДЕРЖУВАЧІВ КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО ТА МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

By In Новини On 03.03.2018


Казначейство повідомляє, що терміни підключення до системи АС «Є-Звітність» та створення особистих електронних кабінетів подовжуються. На офіційному веб-сайті Міністерства фінансів України за дресою: https://www.minfin.gov.ua/news/view/proekty-normatyvnopravovykh-aktiv?category=aspekti-roboti розміщено проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування».

Проектом наказу передбачено, що форми звітності складаються та подаються із застосуванням автоматизованої системи подання електронної звітності клієнтами Державної казначейської служби України (далі – АС «Є-Звітність»).

Щоденно на офіційному сайті Казначейства у рубриці «Електронні сервіси» публікується Інформація про стан підключення до системи АС “Є-Звітність” розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів державного бюджету та Інформація про стан підключення до системи АС “Є – Звітність” розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів місцевих бюджетів (далі – Інформація).


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.