Menu
Підприємці у період карантину можуть отримати допомогу на дітей

Підприємці у період карантину можуть отримати допомогу на дітей

By In Новини, Роз'яснення On 06.05.2020


Фізичним особам-підприємцям, які мають дітей, під час карантину нададуть допомогу. Про це йдеться у постанові Уряду «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми» від 22.04.2020 № 329.

Виплату зможуть отримати підприємці, які належать до І та ІІ групи платників єдиного податку, і сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року (або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи–підприємця).

Допомога надаватиметься на кожну дитину до досягнення нею 10-річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп (для дітей віком до 6-ти років – 1 779 грн; для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2 218 гривень).

Призначення та виплата допомоги проводитиметься після набрання чинності Постанови № 329 (з травня 2020 року) під час дії карантину та на один місяць після дати його відміни.

Документи для призначення допомоги подаються органу соціального захисту населення за місцем проживання/реєстрації у паперовій формі або в електронній формі за посиланням https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua.

Документи, необхідні для призначення допомоги:

  • копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;
  • довідка з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7 за 2019 рік);
  • копія документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);
  • копія рішення районної, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

 Сайт Чернівецької ОДА

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.