Menu
Досвід Польщі у молокопереробній галузі впроваджуватимуть на Сторожинеччині

Досвід Польщі у молокопереробній галузі впроваджуватимуть на Сторожинеччині

By In Агропромисловий комплекс району, Новини On 01.08.2011


Делегація Сторожинецького району повернулася із Гданського воєводства республіки Польща, де переббувала у рамках багатостороннього Меморандуму про співпрацю з Міжнародною благодійною організацією “Добробут громад”. Представники виконавчої та представницької влади і керівники сільгосппідприємств Сторожинеччини ознайомилися з роботою молокопереробних підприємств, які діють на кооперативних засадах.

Значна увага була приділена вивченню європейського досвіду з виготовлення товарів тваринницького напрямку, а також ознайомленню з особливостями роботи тепличних комплексів згідно з міжнародними стандартами. Під час поїздки члени делегації відвідали кооперативний молокопереробний завод загального напрямку “Малюта”, оглянули його виробничі потужності з вивченням схем співпраці з виробниками молочної сировини. Особливу увагу було приділено ознайомленню з процесом формування цін, термінами розрахунків і вимогами щодо якості кінцевої продукції. З метою використання отриманого досвіду на теренах Сторожинецького району учасники делегації детально вивчили технологію автоматизації процесу виготовлення молочної продукції.

Подальша розбудова молокопереробної галузі на кооперативних засадах в районі проводитиметься з урахуванням польського механізму співпраці між виробниками та переробниками і стимулювання підвищення якості сировини. Отриманий досвід європейської моделі функціонування молокопереробної галузі на буковинському молокопереробному кооперативному підприємстві “Молочний край” буде впроваджено поетапно – від повної автоматизації процесу до виготовлення широкого спектру молочної продукції.


About the Author

pressa

Comments are closed here.