Menu
Електронна трудова книжка

Електронна трудова книжка

By In Новини On 26.05.2020


Як повідомляють в Сторожинецькому відділі обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) є зручний і доступний для кожного дистанційний онлайн-сервіс – «Електронна трудова книжка».

У ній відображається інформація про всі трудові відносини працівника з 01 липня 2000 року, а в деяких випадках з 01 січня 1998 року за даними звітних відомостей роботодавця. Тепер кожен найманий працівник має можливість переглянути відомості про свою трудову діяльність, а також про сплачені страхові внески. У разі втрати паперової трудової книжки не потрібно витрачати час на відновлення даних, адже вони будуть збережені в електронному форматі.

Застраховані особи та роботодавці також зможуть надавати інформацію про трудову діяльність до 1998 року у вигляді сканованих копій передбачених законодавством документів, засвідчених кваліфікованим електронним підписом. Наразі, Пенсійний фонд України розробляє відповідний порядок.

Нагадуємо, що увійти на вебпортал можна за допомогою кваліфікованого цифрового підпису або через систему електронної ідентифікації GOV ID.

Залишайтеся вдома, не ризикуйте своїм життям та здоров’ям!


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.