Menu
Електронні сервіси: сплатити податки фізичні особи можуть в Електронному кабінеті

Електронні сервіси: сплатити податки фізичні особи можуть в Електронному кабінеті

By In Новини On 25.05.2020


У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, в Електронному кабінеті для платників податків створена можливість переглянути в режимі реального часу інформацію про платника податків, яка збирається, використовується та формується контролюючими органами та стосується: обліку платників податків, адміністрування податків, зборів, митних платежів, здійснення податкового контролю, дані оперативного обліку податків та зборів (у т.ч. дані інтегрованих карток платників податків), дані системи електронного адміністрування ПДВ, дані системи електронного адміністрування реалізації пального.

Одержати таку інформацію можна у вигляді документа, який формується автоматизовано шляхом вивантаження відповідної інформації з Електронного кабінету із накладенням кваліфікованого електронного підпису посадової особи контролюючого органу та кваліфікованої електронної печатки контролюючого органу.

Крім того, у меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету платник має доступ до своїх особових рахунків із сплати податків, зборів та інших платежів. У тому ж меню фізичні особи можуть сплатити податки, збори, платежі за допомогою платіжної карти.

Інформацією щодо сплати податків, зборів, платежів фізичними особами можна ознайомитись в меню «Стан розрахунків з бюджетом» розділу «Допомога» Електронного кабінету.

Слід знати, робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється після проходження електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДПС.

 

ДПС Буковини: за кожен факт продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку штраф 6800 гривень

Протидія незаконному обігу спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та  виявлення ймовірних ризиків ухилення суб’єктами господарювання від сплати акцизного податку є одним з пріоритетних напрямків діяльності податкової служби Буковини.

Станом на 01.05.2020 року на території Чернівецької області зареєстровано 2274 суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері роздрібної торгівлі пальним, алкогольними напоями, тютюновими виробами.

Зазначеними суб’єктами господарювання отримано 1433 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, в тому числі 802 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 631 ліцензія на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами. У квітні зокрема видано 348 ліцензій.

За несвоєчасну сплату чергового платежу з початку року призупинено дію 134 ліцензій. Крім того, у зв’язку із встановленням факту продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку згідно статті 15 Закону України від 19.12.1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» анульовано 7 ліцензій та у 9 випадках застосовано штрафні санкції за дані порушення у розмірі 61,2 тис. гривень.

За січень-квітень 2020 року фахівцями управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів податкової служби області проведено 45 фактичних перевірок суб’єктів господарювання,які здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. За результатами проведених заходів застосовано штрафних санкцій на загальну суму 2,2 млн гривень.

Основними порушеннями при проведенні перевірок є: роздрібна торгівля підакцизними товарами без наявності ліцензій;торгівля тютюновими виробами за цінами вищими від максимальних роздрібних цін;торгівля алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін;зберігання та реалізація товару без марок акцизного податку;порушення ведення обліку підакцизних товарів в місцях реалізації.

Загалом січень – квітень 2020 року суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів сплачено до місцевих скарбниць області 35,3 млн грн акцизного податку, індикативний показник виконано на 101, відсоток.

В той же час надходження від плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за цей же період склали 3,8 млн грн.

У податковому відомстві нагадують, що інформація щодо виданих, призупинених та анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, а також реєстр місць зберігання роздрібних партій алкогольних напоїв та тютюнових виробів знаходиться у відкритому доступі та постійно оновлюється субсайті територіальних органів ДПС у Чернівецькій області офіційного веб-порталу ДПС України за посиланням: https://cv.tax.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy/

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.