Menu
Франц Федорович: «Діти повинні харчуватися здоровою їжею»

Франц Федорович: «Діти повинні харчуватися здоровою їжею»

By In Агропромисловий комплекс району, Новини On 04.03.2013


продуктиСьогодні під час апаратної наради голова районної державної адміністрації Франц Федорович звернув увагу присутніх керівників структурних підрозділів, міністерств і відомств України на питаннях відкриття сількогосподарських підприємств та забезпечення навчальних закладів і громади Підгір’я якісними продовольчими товарами місцевого виробництва.

 «Діти повинні їсти якісні продукти. Сьогодні у нас все привозне та не завжди відповідає високим стандартам. Тож необхідно зорганізувати батьків та місцевих виробників, аби запровадити у школах здорове харчування», – відзначив Франц Федорович.

Керівник району відзначив, що підприємці Сторожинеччини повинні бути зацікавлені у пропаганді екологічно-чистих товарів та об’єднатися з громадою під ідеєю здорового дитячого харчування.

У зв’язку з цим Франц Федорович надав доручення начальнику управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Михайлу Галицькому вивчити питання забезпечення навчальних закладів району екологічно чистими продуктами власного виробництва.


About the Author

pressa

Comments are closed here.