Menu
Франц Федорович: Усі гідротехнічні споруди ставків району слід привести у належний стан

Франц Федорович: Усі гідротехнічні споруди ставків району слід привести у належний стан

By In Агропромисловий комплекс району, Новини On 02.09.2013


14Сьогодні в ході щопонеділкової апаратної наради у райдержадміністрації обговорено питання про порядок прийняття на баланс гідротехнічних споруд водних об’єктів та укладання договорів на їх технічне обслуговування.

За інформацією начальника управління агропромислового комплексу райдержадміністрації Михайла Галицького, на території Сторожинецького району нараховується 74 ставки, 55 з яких передано в оренду. Для ознайомлення орендарів водних об’єктів зі змінами у водному законодавстві, проведено семінар-нараду за участі представників управління агропромислового комплексу райдержадміністрації, Головного державного управління рибохорони і регулювання рибальства у Чернівецькій області та Дістровсько-Прутського басейнового управління водних ресурсів.

Відтак з метою забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у сфері водокористування, голова райдержадміністрації Франц Федорович надав доручення створити робочу групу за участі відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, яка обстежить ставки передані в оренду.

«Усі гідротехнічні споруди водних об’єктів району слід привести у належний стан. Також слід забезпечити завершення прийняття на баланс та передачу в оренду гідротехнічних споруд водних об’єктів», – зазначив Ф. Федорович.

Також, як підкреслив керівник районної державної адміністрації, необхідно підготувати і укласти договори на технічне обслуговування гідротехнічних споруд водних об’єктів переданих в оренду та завершити паспортизацію усіх ставків району.


About the Author

pressa

Comments are closed here.