Menu
Франц Федорович відвідав села Панка та Михальча

Франц Федорович відвідав села Панка та Михальча

By In Агропромисловий комплекс району, Звернення громадян, Новини On 04.09.2012


У вівторок, 4 вересня, голова районної державної адміністрації Франц Федорович здійснив робочий виїзд до сіл Панка та Михальча Сторожинецького району, у яких  зустрівся з громадськістю населених пунктів та відвідав об’єкти соціальної інфраструктури.

Зокрема, у селі Панка Франц Федорович перевірив готовність місцевого пускового об’єкту – молокопереробного підприємства «Молочний край». Наразі у приміщеннях заводу встановлене необхідне обладнання для виготовлення широкого асортименту молочної продукції. Окрім того, вирішується питання щодо придбання очисних споруд за кошти з обласного екологічного фонду. «Ми будуємо перше кооперативне підприємство в Україні. Новий завод повинен не тільки забезпечити жителів Підгір’я якісною молочною продукцією, але й гарантувати, що його діяльність не зашкодить навколишньому середовищу. Екологічна безпека є не менш важливою, аніж створення нових робочих місць», – зазначив очільник виконавчої влади району.

У Панці Франц Федорович також відвідав загальноосвітню школу, на базі якої планується відкрити дві групи для дошкільнят. Голова районної державної адміністрації оглянув приміщення запропонованої для НВК будівлі та надав доручення створити комісію щодо вивчення питання реконструкції корпусу школи.

На особистий прийом громадян до Франца Федоровича прийшли мешканці села щодо вирішення питань ремонту дорожнього покриття, утилізації відходів на сільському сміттєзвалищі та забезпечення закладів культури і освіти відповідним технічним устаткуванням.

У селі Михальча клопотання місцевих жителів стосувались питань здійснення перевезення пасажирів, ремонту клубної установи, добудови приміщення для додаткової групи у ДНЗ «Пролісок», а також газифікації школи-сад.

Голова районної державної адміністрації щодо кожного звернення надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів, до компетенції яких належить їх вирішення.


About the Author

pressa

Comments are closed here.