Menu
Франц Федорович здійснив робочий виїзд до населених пунктів району

Франц Федорович здійснив робочий виїзд до населених пунктів району

By In Звернення громадян, Новини On 09.08.2012


9 серпня голова районної державної адміністрації Франц Федорович здійснив робочий виїзд до села Череш та Давидівка Сторожинецького району, у рамках якого зустрівся з активом населених пунктів, відвідав пускові об’єкти та провів особистий прийом громадян.

Зокрема, у селі Череш Франц Федорович ознайомився зі станом реконструкції амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яку планується ввести в дію вже восени цього року. Наразі у приміщенні завершуються малярські роботи та встановлюються системи водо-теплопостачання. Збудований другий поверх установи обладнують під службову трьохкімнатну квартиру для сільського лікаря.

Під час особистого прийому до очільника виконавчої влади Підгір’я звернулися мешканці села щодо вирішення питань відкриття у Череші україномовної школи, ремонту місцевого клубу, відновлення радіомовлення та встановлення інтернет-зв’язку.

У селі Давидівка до Франца Федоровича клопотання  жителів села стосувались питань здійснення перевезення пасажирів, ремонту дошкільного навчального закладу, а також ремонту автомобільних шляхів.

Голова районної державної адміністрації щодо кожного звернення надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів, до компетенції яких належить їх вирішення.

У зазначених населених пунктах голова районної державної адміністрації також провів зустріч з кандидатами у члени дільничних виборчих комісій. У ході спілкування були обговорені важливі питання забезпечення прозорості майбутніх парламентських виборів, демократичності процесу та гарантії вільного волевиявлення місцевих жителів.


About the Author

pressa

Comments are closed here.